FVU - Facebook FVU - Facebook

Компанія "Чемпіон" працює на ринку України з 2003 року. Спеціалізація - оптовий продаж спортивного взуття, одягу, інвентарю. Ми також зарекомендували себе як професійний екіпірувальний центр. Нашим клієнтам ми пропонуємо взаємовигідну співпрацю у сфері реалізації товарів для спорту та зацікавлені у встановленні довгострокових взаємовигідних партнерських відносин.
Бажаючі можуть придбати нашу продукцію в роздріб у наших дилерів або замовити в нашому Інтернет магазині www.sportua.com.ua, а також оптом звернувшись безпосередньо до нас:
www.chmp.com.ua. Україна, м. Київ, пр-т Червонозоряний 9/1, оф. 93, тел./факс: (044) 249 34 60

"Чемпіон" представляє на ринку України наступні торговельні марки: "Asics", "Mikasa", "Errea", "Mizuno".


Компанія ТОВ "Група Спортивних Брендів УА" - офіційний представник MIZUNO на території України, пропонує Вам продукцію для волейболу: одяг та взуття.

м. Київ, ул.Пшенична, 9, +38063-466-65-48 +38044-361-92-62


ТМ "GERA". Компанія з багаторічним досвідом виготовлення спортивного одягу з використанням новітніх технологій пошиву та друку на тканинах. Спортивний одяг GERA відмінно підходить як професійним спортсменам , так і кожному , хто просто захоплюється спортом.. - Всі тканини закуповуються у Європі, у того ж виробника, що співпрацює з всесвітньовідомими компаніями Nike та Adiddas. Лінія одягу, яка створюється для спортсменів безперечно є якісною і зручною. Усі речі виготовлені ​​з використанням найсучасніших технологій і матеріалів , протестовані і схвалені професійними спортсменами і тисячами задоволених покупців з усього світу. А тому, ми впевнені, що у такому одязі всім буде комфортно та зручно!

 +38 067 434 39 02, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.