FVU - Facebook FVU - Facebook

Результати матчів XIX Чемпіонату України серед чоловічих команд суперліги

I тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
19-20.09.09 Будівельник-Динамо-Буковина - Факел 3:0 3:0
19-20.09.09 Кримсода - Юридична академія 3:1 3:0
19-20.09.09 Локомотив (К) - Імпексагро Спорт Черкаси 1:3 1:3
19-20.09.09 Локомотив (Х) - СДЮСШ-ВДАУ 3:0 3:0

 

II тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
10-11.10.09 Юридична академія - Локомотив (К) 3:0 3:0
10-11.10.09 СДЮСШ-ВДАУ - Імпексагро Спорт Черкаси 0:3 0:3
10-11.10.09 Локомотив (Х) - Будівельник-Динамо-Буковина 3:1 1:3
10-11.10.09 Факел - Кримсода 0:3 0:3

 

III тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
17-18.10.09 Кримсода - Локомотив (Х) 3:1 3:2
17-18.10.09 Локомотив (К) - Факел 2:3 0:3
17-18.10.09 Імпексагро Спорт Черкаси - Юридична академія 0:3 3:2
17-18.10.09 Будівельник-Динамо-Буковина - СДЮСШ-ВДАУ 3:1 3:2

 

IV тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
28-29.11.09 СДЮСШ-ВДАУ - Юридична академія 1:3 1:3
28-29.11.09 Будівельник-Динамо-Буковина - Кримсода 3:2 3:1
28-29.11.09 Факел - Імпексагро Спорт Черкаси 0:3 0:3

 

V тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
06-07.12.09 Імпексагро Спорт Черкаси - Локомотив (Х) 0:3 1:3
06-07.12.09 Юридична академія - Факел 3:0 3:1
06-07.12.09 Кримсода - СДЮСШ-ВДАУ 3:0 3:0


VI тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
12-13.12.09 Локомотив (Х) - Юридична академія 3:1 3:0
12-13.12.09 Будівельник-Дин.-Буковина - Імпексагро Спорт Ч.
3:2 0:3
12-13.12.09 СДЮСШ-ВДАУ - Факел 3:0 3:0

 

VII тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
26-27.12.09 Імпексагро Спорт Черкаси - Кримсода 2:3 3:2
26-27.12.09 Юридична академія - Будівельник-Динамо-Буковина 1:3 1:3
26-27.12.09 Факел - Локомотив (Х) 1:3 0:3


VIII тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
15-16.01.10 Факел - Будівельник-Динамо-Буковина 1:3 0:3
15-16.01.10 Юридична академія - Кримсода 0:3 3:2
15-16.01.10 СДЮСШ-Міцний горішок - Локомотив (Х) 1:3 0:3

 

IX тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
22-23.01.10 Імпексагро Спорт Черкаси - СДЮСШ-Міцний горішок 2:3 3:2
23-24.01.10 Будівельник-Динамо-Буковина - Локомотив (Х) 1:3 1:3
23-24.01.10 Кримсода - Факел 1:3 0:3

 

X тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
30-31.01.10 Локомотив (Х) - Кримсода 3:0 2:3
30-31.01.10 Юридична академія - Імпексагро Спорт Черкаси 3:0 3:1
30-31.01.10 СДЮСШ-Міцний горішок - Будівельник-Динамо-Бук. 2:3 3:1

 

XI тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
13-14.02.10 Юридична академія - СДЮСШ-Міцний горішок 3:0 3:2
13-14.02.10 Кримсода - Будівельник-Динамо-Буковина 2:3 3:1
13-14.02.10 Імпексагро Спорт Черкаси - Факел 3:0 3:0

 

XII тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
20-21.02.10 Локомотив (Х) - Імпексагро Спорт Черкаси 3:1 3:0
20-21.02.10 Факел - Юридична академія 0:3 0:3
20-21.02.10 СДЮСШ-Міцний горішок - Кримсода 0:3 1:3

 

XIII тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
06-07.03.10 Юридична академія - Локомотив (Х) 3:0 3:2
06-07.03.10 Імпексагро Спорт Черкаси - Будівельник Динамо-Бук 3:1 3:1
06-07.03.10 Факел - СДЮСШ-Міцний горішок 0:3 1:3

 

XIV тур
Дата Господар/Гість Матч 1 Матч 2
13-14.03.10 Кримсода - Імпексагро Спорт Черкаси 2:3 0:3
13-14.03.10 Локомотив (Х) - Факел 3:0 3:0
13-14.03.10 Будівельник-Динамо-Буковина - Юридична академія 3:0 3:0