FVU - Facebook FVU - Facebook


Кубок України 2013 - Результати

(чоловіки) І етап

Група "Б-1" - м. Харків

Місце Команди Матчі Очки Партії М'ячі в партії
Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 виг прог Коеф. виг прог Коеф.
2 "Локомотив" 3 2 1 2       1
  6 7 3 2,3333 247 197 1,2538
3 "Юридична академія" 3 1 2   1       2 3 3 7 0,4286 190 230 0,8261
4 "Локомотив-Надія" 3 0 3         1 2 0 1 9 0,1111 165 242 0,6818
1 ВНАУ 3 3 0 2 1
        9 9 1 9,0000 249 182 1,3681

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01

10.09 15-00

ВНАУ - "Юридична академія" 3-0 27-25 25-21 25-13     77-59 67 25
КУ-02 17-00  "Локомотив" - "Локомотив-Надія" 3-0 25-19 25-17 25-8     75-44 57 77
КУ-03 11.09 15-00  "Локомотив-Надія" - "Юридична академія" 1-3 19-25 20-25 25-17 14-25   78-92 79 45
КУ-04 17-00  "Локомотив" - ВНАУ 1-3 19-25 25-19 25-27 26-28   95-99 104 185
КУ-05 12.09 14-00  ВНАУ - "Локомотив-Надія" 3-0 25-9 25-13 25-21     75-43 52 27
КУ-06 16-00  "Юридична академія" - "Локомотив" 0-3 12-25 12-25 15-25     39-75 60 32

 

 

Група "Б-2" - м. Львів

Місце Команди Матчі Очки Партії М'ячі в партії
Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 "Кримсода" 3 2 1 2     1
    7 8 3 2,6666 258 212 1,2170
3 "Барком" 3 1 2 1     1   1 4 5 6 0,8333 236 248 0,9516
2 "Локо-Експрес" 3 3 0 1   2       7 9 4 2,2500 298 274 1,0876
4 "Олюртранс" 3 0 3           3 0 0 9 0 167 225 0.7422

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 10.09 15-00 "Кромсода" - "Олюртранс" 3-0 25-16 25-16 25-19     75-51 66 236
КУ-02 16-45  "Барком" - "Локо-Експрес" 2-3 27-25 25-19 23-25 22-25 16-18 112-111 128 268
КУ-03 11.09 15-00  "Олюртранс" - "Локо-Експрес" 0-3 17-25 17-25 22-25     56-75 61 136
КУ-04 16-45  "Барком" - "Кримсода" 0-3 20-25 14-25 25-27     59-77 78 208
КУ-05 12.90 10-00  "Локо-Експрес" - "Кримсода" 3-2 25-23 23-25 22-25 27-25 15-7 112-106 125 146
КУ-06 11-45  "Барком" - "Олюртранс" 3-0 25-23 25-16 25-21  

 

75-60 62 78

 

 

Група "Б-3" - м. Лубни

Місце Команди Матчі Очки Партії М'ячі в партії
Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 "Фаворит" 1 1 0 1           3 3 0 max 75 42 1,7857
2 "Дніпро" 1 0 1           1 0 0 3 0 42 75 0,5600

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 10.09 17-00 "Фаворит" - "Дніпро" 3-0 25-15 25-14 25-13      75-42    

 

 

Група "Б-4" - м. Чернігів

Місце Команди Матчі Очки Партії М'ячі в партії
Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 виг прог Коеф. виг прог Коеф.
3
"Буревісник-ШВСМ"
3 1 2   1   1   1
4 5 7 0,7143 256 252 1,0159
1 "Хімпром" 3 3 0   2  1       8 9 4 2,2500 302 245 1,2327
2 "Хімпром-2 СумДУ" 3 2 1 2       1   6 7 3 2,3333 232 193 1,2021
4 "Педуніверситет-ШВСМ" 3 0 3         2 1 0 2 9 0,2222 179 273 0,6557

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 10.09 14-00 "Хімпром" - "Хімпром-2 СумДУ" 3-1 18-25 25-22 25-22 25-13   93-82 76 58
КУ-02 16-00  "Буревісник-ШВСМ" - "Педуніверситет-ШВСМ" 3-1 25-14 23-25 25-14 25-15   98-68 101 81
КУ-03

11.09 14-00

"Хімпром-2 СумДУ" - "Педуніверситет-ШВСМ" 3-0 25-16 25-15 25-13     75-44 56 88
КУ-04 16-00 "Хімпром" - "Буревісник-ШВСМ" 3-2 23-25 25-15 18-25 28-26 15-11 109-102 114 153
КУ-05 12.09 10-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Хімпром" 1-3 12-25 10-25 27-25 12-25   61-100 76 98
КУ-06 12-00 "Хімпром-2 СумДУ" - Буревісник-ШВСМ" 3-0 25-21 25-18 25-17     75-56 67 64