FVU - Facebook FVU - Facebook

Результати матчів Кубку України сезону 2010/2011 р.р.

II етап

Група Б-1, м. Полтава
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Локомотив" (Х) 3:0 3:0 3:0 9 9:0 1
2 "Фаворит" 0:3
3:0 3:0 6 6:3 2
3 ВК "СДЮСШ-Міцний горішок" 0:3 0:3
3:0
3 3:6 3
4 "Новатор" 0:3 0:3
0:3
0 0:9 4


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
16.09 1 -.- "Локомотив" (Х) - "Новатор" 3:0
16.09 2 -.- "Фаворит" - ВК "СДЮСШ-Міцний горішок" 3:0
17.09 3 -.- "Локомотив" (Х) - "Фаворит" 3:0
17.09 4 -.- ВК "СДЮСШ-Міцний горішок" - "Новатор" 3:0
18.09 5 -.- "Локомотив" (Х) - ВК "СДЮСШ-Міцний горішок" 3:0
18.09 6 -.- "Фаворит" - "Новатор" 3:0

 

Група Б-2, м. Чернігів
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Кримсода" 3:0 3:0 3:0 9 9:0 1
2 СВК "Буревісник"-ШВСМ 0:3
3:0 3:0 6 6:3 2
3 ВСК "Юридична академія-2" 0:3 0:3
0:3
0 0:9 4
4 ВК "Маріуполь" 0:3 0:3
3:0
3 3:6 3


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
16.09 7 -.- "Кримсода" - ВК "Маріуполь" 3:0
16.09 8 -.- СВК "Буревісник"-ШВСМ - ВСК "Юридична академія-2" 3:0
17.09 9 -.- СВК "Буревісник"-ШВСМ - "Кримсода" 0:3
17.09 10 -.- ВК "Маріуполь" - ВСК "Юридична академія-2" 3:0
18.09 11 -.- "Кримсода" - ВСК "Юридична академія-2" 3:0
18.09 12 -.- ВК "Маріуполь" - СВК "Буревісник" 0:3

 

Група Б-3, м. Харків
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Імпексагро Спорт Черкаси" 3:1 3:0 3:0 9 9:1 1
2 "Локо-Експрес" 1:3
3:0 3:1 6 7:4 2
3 "Дніпро-Автомобіліст" 0:3 0:3
3:2
2 3:8 3
4 "Локомотив-3" (Х) 0:3 1:3 2:3
1 3:9
4


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
16.09 13 -.- "Імпексагро Спорт Черкаси" - "Локомотив-3" (Х) 3:0
16.09 14 -.- "Локо-Експрес" - "Дніпро-Автомобіліст" 3:0
17.09 15 -.- "Локо-Експрес" - "Імпексагро Спорт Черкаси" 1:3
17.09 16 -.- "Локомотив-3" (Х) - "Дніпро-Автомобіліст" 2:3
18.09 17 -.- "Дніпро-Автомобіліст" - "Імпексагро Спорт Черкаси" 0:3
18.09 18 -.- "Локомотив-3" (Х) - "Локо-Експрес" 1:3

 

Група Б-4, м. Чернівці
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Будівельник-Динамо-Буковина" 1:3 3:0 3:0 6 7:3 2
2 ВСК "Юридична академія" 3:1
3:1 3:0 9 9:2 1
3 ВК "Будівельник" 0:3 1:3
3:1
3 4:7 3
4 "Ужгородський-ВК Закарпаття" 0:3 0:3 1:3 0 1:9
4


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
16.09 19 -.- "Будівельник-Динамо-Буковина" - "Ужгородський-ВК Закарпаття" 3:0
16.09 20 -.- ВСК "Юридична академія" - ВК "Будівельник" 3:1
17.09 21 -.- "Будівельник-Динамо-Буковина" - ВСК "Юридична академія" 1:3
17.09 22 -.- "Ужгородський-ВК Закарпаття" - ВК "Будівельник" 1:3
18.09 23 -.- ВК "Будівельник" - "Будівельник-Динамо-Буковина" 0:3
18.09 24 -.- ВСК "Юридична академія" - "Ужгородський-ВК Закарпаття" 3:0

 

08.04.10