FVU - Facebook FVU - Facebook

                                  Кубок України - Результати

                                                                                         (чоловіки) ІІ етап

Група "Б-1" -
м. Хмельницький

Станом на 24.09.2011 Матчі  Очки Партії М'ячі в партії
Місце Команди Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3  
виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 "Локомотив" 3 3 0 1 1 1 - - - 8 9 3 3,000 286 247 1,157
2 "Новатор"
3 2 1 1 1 - 1 - - 7 8 4 2,000 283 254 1,114
3
"Фаворит"
3 1 2
1
-
-
-
2
-
3 5 8
0,625 264 258
1,023
4
ВСК "Юридична академія"
3 0 3 - - - - - 3 0 0 9 min 151 225 0,671

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 22.09.11  "Локомотив" - ВСК "Юридична академія-2" 3:0 25:14 25:13 25:9
-:- -:- 75:36 48' 70
КУ-02 22.09.11  "Новатор" - "Фаворит" 3:1 26:24 25:21 21:25 25:20 -:- 96:90 101' 174
КУ-03 23.09.11  ВСК "Юридична академія-2" - "Фаворит" 0:3 24:26 19:25 19:25 -:- -:-
62:75 63' 50
КУ-04 23.09.11 "Локомотив" - "Новатор" 3:2 21:25 29:27 21:25 25:23 15:12 111:112 130'  200
КУ-05 24.09.11 "Фаворит" - "Локомотив" 1:3 29:31 25:19 23:25 22:25 -:- 99:100 98' 60
КУ-06 24.09.11 "Новатор" - ВСК "Юридична академія-2" 3:0 25:22 25:18 25:13 -:- -:- 75:53 54' 60

Група "Б-2" - м. Чернігів

Станом на 24.09.2011 Матчі  Очки Партії М'ячі в партії
Місце Команди Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3  
виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 СВК "Буревісник"-ШВСМ  3 2 1 2 - - 1 - - 7 8 3 2,666 246 220 1,118
2
"Імпексагро Спорт Черкаси" 3 3 0 1 - 2 - - - 7 9 4 2,250 294 236 1,245
3
"Барком"
3 1 2
1 - -
1
-
1
4
5 6 0,833
235
266
0,883
4
"Поділля-ТНПУ-Динамо"
3 0 3 - - - - - 3 0 0 9 min 185 238 0,777

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 22.09.11  "Імпексагро Спорт Черкаси" - "Поділля-ТНПУ-Динамо"  3:0 25:14 25:19 25:14
-:- -:- 75:47 59' 68
КУ-02 22.09.11  СВК "Буревісник"-ШВСМ - "Барком"  3:0 25:17 25:20 25:17 -:- -:- 75:54 75'
252 
КУ-03 23.09.11  "Поділля-ТНПУ-Динамо" - "Барком"  0:3 32:34 27:29 23:25 -:- -:- 
82:88 96' 23 
КУ-04 23.09.11   "Імпексагро Спорт Черкаси" - СВК "Буревісник"-ШВСМ 3:2 22:25 25:15
25:18 23:25
15:13 110:96 127' 276
КУ-05 24.09.11  "Барком" - "Імпексагро Спорт Черкаси"  2:3 25:23 16:25 18:25 25:21 9:15 93:109 107' 33
КУ-06 24.09.11  СВК "Буревісник"-ШВСМ - "Поділля-ТНПУ-Динамо"  3:0 25:12 25:22 25:22 -:- -:- 75:56 71' 46

 


Група "Б-3"
- м. Харків

Станом на 24.09.2011 Матчі  Очки Партії М'ячі в партії
Місце Команди Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3  
виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 "Локо-Експрес"  3 3 0 2 1 - - - - 9 9 1 9,000 248 201 1,233
2
ВСК "Юридична академія"  3 2 1 2 - - - 1 - 6 7 3 2,333 243 202 1,202
3
"Локомотив-Надія"
3 1 2
-
-
1
-
-
2
2
3
8
0,375
225
262
0,858
4
"Хімпром-СумДУ"
3 0 3 - - - 1 - 2 1 2 9 0,222 212 263 0,806

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 22.09.11  ВСК "Юридична академія" - "Хімпром-СумДУ"  3:0 25:23 25:11 25:17
-:- -:- 75:51 82' 150
КУ-02 22.09.11  "Локо-Експрес" -  "Локомотив-Надія"  3:0 25:19 25:20 25:20 -:- -:- 75:59 64' 200
КУ-03 23.09.11   "Локомотив-Надія" - "Хімпром-СумДУ" 3:2 25:22 21:25 25:23 24:26 18:16 
113:112 113'
190
КУ-04 23.09.11  "Локо-Експрес" - ВСК "Юридична академія" 3:1 25:23 23:25
25:22 25:23
-:- 98:93 99' 1000
КУ-05 24.09.11  ВСК "Юридична академія" - "Локомотив-Надія"  3:0 25:22 25:17 25:14 -:- -:- 75:53 65'
250
КУ-06 24.09.11  "Хімпром-СумДУ" -  "Локо-Експрес"  0:3 12:25 20:25 17:25 -:- -:- 49:75 58'
300


Група "Б-4" - м. Красноперекопськ 

Станом на 24.09.2011 Матчі  Очки Партії М'ячі в партії
Місце Команди Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3  
виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 "Кримсода" 3 3 0 3 - - - - - 9 9 0 max 226 170 1,329
2 "Локомотив" 3 2 1 2 - - - - 1 6 6 3 2,000 205 186 1,102
3
"СДЮСШ-ВНАУ" 3
1
2
-
1
-
-
-
2
3
3
6
0,500
222 233 0,952
4 "Будівельник-Динамо-Буковина"
3 0 3 - - - - 1 2 0 1 9 0,111 186 225 0,826

 

Матч Дата Команди Підсумок 1 2 3 4 5 Підсумок Час Глядачі
КУ-01 22.09.11 "Будівельник-Динамо-Буковина" - "Локомотив"  0:3 16:25 16:25 21:25
-:- -:- 53:75 71' 350
КУ-02 22.09.11 "Кримсода" - "СДЮСШ-ВНАУ"  3:0 25:19 25:21 26:24 -:- -:- 76:64 73' 350
КУ-03 23.09.11 "СДЮСШ-ВНАУ" - "Локомотив"  0:3 17:25 24:26 17:25 -:- -:-
58:76 67' 300
КУ-04 23.09.11  "Кримсода" - "Будівельник-Динамо-Буковина" 3:0 25:17 25:15
25:20 -:-
-:- 75:52 66'
315
КУ-05 24.09.11 "Будівельник-Динамо-Буковина" - "СДЮСШ-ВНАУ"  1:3 19:25 25:22 18:25 19:25 -:- 81:97 107'  267
КУ-06 24.09.11  "Локомотив" - "Кримсода" 0:3 17:25 15:25 22:25 -:- -:- 54:75 103'
 288