FVU - Facebook FVU - Facebook

Результати матчів Кубку України сезону 2010/2011 р.р.

I етап

Група А-1, м. Южне
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Круг" 0:3 2:3 3:0 4 5:6 3
2 "Хімік" 3:0
3:0 3:0 6 9:0 1
3 "Кряж-Медуніверситет" 3:2 0:3
3:0
5 6:5 2
4 СК "Спортліцей-Університет" 0:3 0:3
0:3
0 0:9 4


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
03.09 1 -.- "Круг" - СК "Спортліцей-Університет" 3:0
03.09 2 -.- "Хімік" - "Кряж-Медуніверситет" 3:0
04.09 3 -.- "Круг" - "Хімік" 0:3
04.09 4 -.-
"Кряж-Медуніверситет" - СК "Спортліцей-Університет" 3:0
05.09 5 -.- "Кряж-Медуніверситет" - "Круг" 3:2
05.09 6 -.- "Хімік" - СК "Спортліцей-Університет" 3:0

 

Група А-2, м. Євпаторія
Команда 1 2 3 О С/П М
1 "Джінестра" 3:1 2:3 4 5:4 1
2 "Керкінітіда" 1:3
3:1 3 4:4 2
3 "ДонНУЕТ-ШВСМ" 3:2 1:3
2 4:5 3


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
03.09 7 -.- "Керкінітіда" - "ДонДУЕТ-ШВСМ" 3:1
04.09 8 -.- "Джінестра" - "Керкінітіда" 3:1
05.09 9 -.- "ДонДУЕТ-ШВСМ" - "Джінестра" 3:2

 

Група А-3, м. Чортків
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" 2:3 3:0 3:0 7 8:3 2
2 "Континіум-Волинь-Університет-ОДЮСШ" 3:2
3:0 3:0 8 9:2 1
3 "Регіна-МЕГУ" 0:3 0:3
3:0
3 3:6 3
4 "Галичанка-ТНЕУ-2" 0:3 0:3 0:3
0 0:9
4


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
03.09 10 -.- "Континіум-Волинь-Університет-ОДЮСШ" - "Регіна-МЕГУ" 3:0
03.09 11 -.- "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" - "Галичанка-ТНЕУ-2" 3:0
04.09 12 -.- "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" - "Континіум-Волинь-Університет-ОДЮСШ" 2:3
04.09 13 -.- "Регіна-МЕГУ" - "Галичанка-ТНЕУ-2" 3:0
05.09 14 -.- "Континіум-Волинь-Університет-ОДЮСШ" - Галичанка-ТНЕУ-2 3:0
05.09 15 -.- "Галичанка-Динамо-ТНЕУ" - "Регіна-МЕГУ" 3:0

 

Група А-4, м. Сєвєродонецьк
Команда 1 2 3 4 О С/П М
1 "Сєвєродончанка" 3:0 3:0 3:1 9 9:1 1
2 "Орбіта-Університет" 0:3
3:0 3:0 6 6:3 2
3 "Іскра" 0:3 0:3
0:3
0 0:9 4
4 "Сєвєродончанка-2" 1:3 0:3 3:0 3 4:6
3


Дата № Матчу Час Каманда 1/Команда 2 Рахунок
03.09 16 -.- "Орбіта-Університет" - "Іскра" 3:0
03.09 17 -.- "Сєвєродончанка" - "Сєвєродончанка-2" 3:1
04.09 18 -.- "Сєвєродончанка" - "Орбіта-Університет" 3:0
04.09 19 -.- "Іскра" - "Сєвєродончанка-2" 0:3
05.09 20 -.- "Орбіта-Університет" - "Сєвєродончанка-2" 3:0
05.09 21 -.- "Іскра" - "Сєвєродончанка" 0:3

 

08.04.10