FVU - Facebook FVU - Facebook

 

XXV Чемпіонат України

СУПЕРЛІГА - жінки (2015-2016)

Місце Команди Матчі Очки Партії М'ячі
Загал виг прог 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 виг прог Коеф. виг прог Коеф.
1 "Сєвєродончанка", Сєвєродонецьк
28 26 2 18 8
0 0 1 1 78 79 14 5.6924 2262 1171 1.9317
2 "Хімік", Южне
28 25 3 19 5 1 0 1 2 74 76 16 4.7500 2214 1606 1.3786
3 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ", Запоріжжя 28 18 10 13 5 0 1 5 4 53 61 35 1.7429 2060 1879 1.0963
4 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов", Тернопіль 28 15 13 7 5 3 0 5 8 42 50 50 1.0000 2134 2129 1.0023
5 "Континіум-Волинь", Луцьк 28 11 17 3 4 4 1 4 12 28 39 63 0.6190 1959 2356 0.8315
6 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ", Рівне
28 8 20 3 4 1 2 7 11 23 35 66 0.5303 1831 2311 0.7923
7 "Білозгар-Медуніверситет", Вінниця 28 6 22 1 4 1 2 8 12 17 30 72 0.4167 1932 2383 0.8107
8 "Педуніверситет-ШВСМ", Чернігів
28 3
25 1 2 0 4 6 15 11 23 77 0.2987 1808 2362 0.7655

 

КАЛЕНДАР ІГОР

1 етап, 1 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
1 18.02.16 17-30 "Сєвєродончанка" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    
2 19.02.16 11-00 "Сєвєродончанка" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" 3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    
3 09.10.15 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:17 25:18 25:22     75:57 70' 300
4 10.10.15 10-30 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Білозгар-Медуніверситет" 3-0 25:10 25:20 25:20     75:50 68' 200
5 09.10.15 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Континіум-Волинь"
3-0
25:20 25:10 25:16     75:46    
6 10.10.15 12-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Континіум-Волинь"
3-1 25:21 27:29 25:17 25:17   102:84 89' 95
7 06.10.15 18-00 "Хімік" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:13 25:18 25:15     75:46 68' 78
8 07.10.15 12-00 "Хімік" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:11 25:14 25:10     75:35 61' 51

2 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
9 23.10.15 17-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" 2-3 19:25 27:25 18:25 26:24 9:15 99:114 120' 160
10 24.10.15 10-30 "Білозгар-Медуніверситет" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
0-3 19:25 25:27 18:25     62:77 80' 85
11 23.10.15 18-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 1-3 14:25 25:23 15:25 19:25   73:98 95' 160
12 24.10.15 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
0-3 18:25 19:25 17:25     54:75 71' 85
13 16.10.15 17-00 "Хімік" - "Сєвєродончанка" 3-0 25:19 25:19 25:14     75:52 73' 150
14 17.10.15 10-00 "Хімік" - "Сєвєродончанка" 0-3 24:26
18:25
23:25     65:76
82' 92
15 23.10.15 14-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Континіум-Волинь" 2-3 25:21 25:13 21:25 23:25 13:15 107:99 115' 190
16 24.10.15 10-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Континіум-Волинь"
0-3 21:25 27:29 20:25     68:79 82' 85

3 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
17 30.10.15 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Хімік"
3-1 20:25 25:19 25:22 25:14   95:80 101'
780
18 31.10.15 11-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Хімік"
1-3 25:20 18:25 18:25 10:25   71:95 95' 790
19 30.10.15 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-0 25:16 25:10 25:16     75:42 57' 10
20 31.10.15 10-30 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
1-3 25:18 13:25 19:25 14:25   71:93 84' 179
21 30.10.15 18-00 "Континіум-Волинь" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:22 25:22
25:23     75:67 80' 233
22 31.10.15 12-00 "Континіум-Волинь" - "Білозгар-Медуніверситет" 1-3 28:30 23:25 25:20 12:25   88:100 117' 167
23 30.10.15 17-00
"Сєвєродончанка" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    
24 31.10.15 11-00 "Сєвєродончанка" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    

4 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
25 13.11.15 18-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Континіум-Волинь" 1-3 11:25 25:20 25:27 9:25   70:97 78' 112
26 14.11.15 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Континіум-Волинь"
2-3 18:25 21:25 25:27 25:21 14:16 105:112 126' 93
27 13.11.15 17-00 "Хімік" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" 3-1 21:25 25:22 25:23 25:16   96:86
106' 151
28 14.11.15 12-00 "Хімік" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
3-0 25:16 25:16 26:17     75:49 67' 92
29 13.11.15 17-00 "Сєвєродончанка" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
3-0 25:0 25:0 25:0
    75:0    
30 14.11.15 11-00 "Сєвєродончанка" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    
31 13.11.15 16-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-1 25:22 25:21 24:26 25:17   99:86 102' 132
32 14.11.15 12-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Білозгар-Медуніверситет"
1-3 14:25 25:18 17:25 18:25   74:93 94' 133

5 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
33 27.11.15 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Сєвєродончанка" 1-3 26:24 22:25 23:25 19:25   90:99 105' 243
34 28.11.15 11-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Сєвєродончанка" 0-3 15:25 14:25 16:25     45:75 67' 161
35 18.11.15 17-00 "Континіум-Волинь" - "Хімік"
0-3 18:25 17:25 15:25     50:75 74' 450
36 19.11.15 12-00 "Континіум-Волинь" - "Хімік"
0-3 18:25 8:25 13:25     39:75 67' 210
37 27.11.15 17-00
"Білозгар-Медуніверситет" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" 3-1 25:22 20:25 25:17 25:16   95:80 105' 110
38 28.11.15 11-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" 1-3 25:15 15:25 25:27 24:26   89:93 107' 98
39 20.11.15 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:16 25:12 25:17     75:45 68' 315
40
21.11.15 11-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:19 25:17 25:20     75:56 71' 250

6 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
41
04.12.15 17-00 "Хімік" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:16 25:14 25:13     75:43 66' 250
42
05.12.15 12-00 "Хімік" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 28:26 25:12 25:14
    78:52 79' 150
43 04.12.15 17-00 "Сєвєродончанка" - "Континіум-Волинь"
3-0 25:0 25:0 25:0          
44 05.12.15 11-00 "Сєвєродончанка" - "Континіум-Волинь"
3-0 25:0 25:0 25:0          
45 04.12.15 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
3-0 25:13 25:19 25:16     75:48 64' 380
46 05.12.15 11-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" 3-0 25:16 25:15 25:6     75:37 60' 310
47 04.12.15 14-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
1-3 24:26 25:17 19:25 24:26   92:94 100' 225
48 05.12.15 11-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
2-3 19:25 20:25 25:18 25:23 15:17 104:108 130' 210

7 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
49 11.12.15 18-00 "Континіум-Волинь" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 0-3 15:25 18:25 15:25     48:75 76' 377
50 12.12.15 12-00 "Континіум-Волинь" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
1-3 18:25 22:25 25:23 22:25   87:98 109' 250
51 20.11.15 18-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Хімік"
0-3 12:25 11:25 14:25     37:75 64' 250
52 21.11.15 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Хімік"
0-3 12:25 17:25 17:25     46:75 67' 248
53 11.12.15 17-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Сєвєродончанка"
1-3 15:25 25:23 10:25 21:25   71:98 96' 150
54 12.12.15 11-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Сєвєродончанка"
1-3 13:25 25:22 16:25 18:25   72:97 91' 75
55 11.12.15 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-2 26:28 25:12 24:26 25:20
15:9 115:95
120' 95
56 12.12.15 11-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Педуніверситет-ШВСМ"
0-3 22:25
22:25 16:25     60:75 73' 75

8 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
57 15.01.16 18-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Сєвєродончанка" 0-3 11:25 7:25 12:25     30:25 58' 33
58 16.01.16 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Сєвєродончанка" 1-3 13:25 25:22 3:25 10:25   51:97 80' 45
59 15.01.16 17-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
3-2 25:23 25:17 17:25 23:25 15:10 105:100 118' 110
60 16.01.16 11-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
0-3 20:25 17:25 15:25     52:75    
61 15.01.16 18-00 "Континіум-Волинь" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" 3-1 25:20 20:25 25:18 25:22   95:85 105' 655
62 16.01.16 12-00 "Континіум-Волинь" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" 2-3 26:24 18:25 26:24 19:25 8:15 87:113 130' 315
63 14.01.16 18-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Хімік"
0-3 14:25 11:25 18:25     43:75 67' 145
64 15.01.16 12-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Хімік"
0-3 22:25 20:25 17:25     59:75 73' 120

9 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
65 22.01.16 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:23 25:18 25:18     75:59 72' 95
66 23.01.16 11-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-1  25:14 19:25 26:24 25:15   95:78 92' 75
67 22.01.16 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-0 25:18 25:14 25:15     75:47 66' 253
68 23.01.16 11-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-1 20:25 25:17 25:17
25:8
  95:67 90' 350
69 16.02.16 17-30 "Сєвєродончанка" - "Хімік"
1-3 18:25 25:14 21:25 19:25   83:89 116' 1055
70 17.02.16 11-30 "Сєвєродончанка" - "Хімік"
3-0 25:22 25:22 25:10     75:54
85' 715
71 22.01.16 18-00 "Континіум-Волинь" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 27:25 25:22 25:20     77:67 81' 375
72 23.01.16 11-00 "Континіум-Волинь" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-2 24:26 25:21 15:25 25:22 15:13 104:107 121' 175

10 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
73
05.02.16 17-00 "Хімік" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" 3-0 27:25 25:13 25:21     77:59 83' 475
74
06.02.16 12-00 "Хімік" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
3-0 25:20 25:16 25:19     75:55    
75 05.02.16 18-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
0-3 21:25 12:25 15:25     48:75 61' 210
76 06.02.16 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
1-3 25:19 18:25 22:25 24:26   89:95 94' 205
77 05.02.16 17-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Континіум-Волинь"
1-3 22:25 25:21 15:25 23:25   85:96 105' 205
78 06.02.16 11-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Континіум-Волинь"
1-3 14:25 25:23 20:25 25:27   84:100 109'
175
79 05.02.16 18-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Сєвєродончанка"
1-3 13:25 25:21 18:25 14:25   70:96 92' 190
80 06.02.16 10-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Сєвєродончанка"
1-3 19:25 13:25 26:24 21:25   79:99 93' 110

11 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
81 12.02.16 18-00 "Континіум-Волинь" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-2 18:25 21:25 25:23 25:18 15:13 104:104 108' 300
82 13.02.16 12-00 "Континіум-Волинь" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
0-3 21:25 22:25 21:25     64:75 85' 200
83 12.02.16 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Хімік"
1-3 17:25 25:21 21:25 17:25   80:96    
84 13.02.16 11-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Хімік"
0-3 14:25 22:25 13:25     49:75 65' 260
85 12.02.16 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Сєвєродончанка" 1-3 20:25 25:19 20:25 20:25
  85:94 121' 415
86 13.02.16 11-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Сєвєродончанка" 1-3 29:31 14:25 25:21 10:25
  78:102 122'
415
87 12.02.16 17-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-1 23:25 25:22 25:18
25:15   98:80 169' 140
88 13.02.16 11-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:20 25:23 25:16     75:59 75' 110

12 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
89 26.02.16 18-00 "Сєвєродончанка" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
3-0 25:12 25:15 25:18     75:45 68' 930
90 27.02.16 11-00 "Сєвєродончанка" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
3-0 25:12 25:17 25:22     75:51 68' 645
91 25.02.16 18-00 "Хімік" - "Континіум-Волинь"
3-0 25:14 25:13 25:16     75:43 66' 181
92 26.02.16 12-00 "Хімік" - "Континіум-Волинь"
3-1 25:19 22:25 25:12 25:10
  97:66 83' 84
93 26.02.16 18-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:17 25:19 25:19     75:55 71'
97
94 27.02.16 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-1 18:25 25:21 25:12 25:19   93:77 89' 260
95 26.02.16 16-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
1-3 20:25 25:17 11:25 14:25   70:92 90' 200
96 27.02.16 11-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
0-3 15:25 11:25 9:25     35:75 64' 100

13 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
97
04.03.16 17-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Хімік" 2-3 16:25 25:22 27:25 15:25 3:15 86:112 116' 150
98
05.03.16 11-00 "Білозгар-Медуніверситет" - "Хімік"
0-3 11:25 16:25 15:25     42:75 59' 100
99 04.03.16 17-00 "Континіум-Волинь" - "Сєвєродончанка"
0-3 21:25 23:25 18:25     62:75 80' 375
100 05.03.16 12-00 "Континіум-Волинь" - "Сєвєродончанка"
0-3 20:25 20:25 19:25     59:75 79' 315
101 04.03.16 18-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
3-1 25:19 16:25 25:23 25:13   91:80 94' 240
102 05.03.16 11-00 "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ"
3-1 11:25 25:23 25:19 25:12   86:79 95' 120
103 04.03.16 18-00  "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Педуніверситет-ШВСМ"
1-3 25:12 20:25 21:25 21:25   87:87 89' 160
104 05.03.16 11-00 "Регіна-МЕГУ-ШВСМ" - "Педуніверситет-ШВСМ"
3-0 25:22 25:12 25:20     75:54 69' 120

14 тур

Матч Дата
Час Команди Рахунок 1 2 3 4 5 М'ячі Час Глядачі
105 11.03.16 17-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Континіум-Волинь"
3-0 25:14 25:18 25:16     75:48 66' 244
106 12.03.16 11-00 "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Континіум-Волинь"
3-0 25:19 25:16 25:15  
  75:50 69' 111
107 11.03.16   "Сєвєродончанка" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    
108 12.03.16   "Сєвєродончанка" - "Білозгар-Медуніверситет"
3-0 25:0 25:0 25:0     75:0    
109 11.03.16 17-00 "Хімік" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-0 25:10 25:20 25:20
    75:50 70' 286
110 12.03.16 12-00 "Хімік" - "Регіна-МЕГУ-ШВСМ"
3-0 25:17 25:14 25:14     75:45 60' 260
111 11.03.16 17-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
0-3 19:25 17:25 14:25     50:75
65' 100
112 12.03.16 12-00 "Педуніверситет-ШВСМ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"
0-3 15:25 20:25 17:25     52:75 61' 100