Кубок України (чоловіки). 1-й етап.  Шанс отримає кожний

Серед 23 команд, що вийдуть на старт змагань 27-29 вересня, є кілька зовсім невідомих колективів 

 

Паралельно із командами жіночої Суперліги на майданчики у шести містах держави вийдуть й чоловічі команди. Перший етап національного Кубка дозволяє продемонструвати свої здібності та амбіції будь-кому, тож дехто цією можливістю намагається скористатися…

 

 

За традицією на цій стадії змагань клуби Суперліги відсутні, тож фаворитами вважатимуться представники вищої ліги. В тому числі й «ШВСМ-СумДУ», який мав розпочинати сезон в елітному дивізіоні, але через фінансові труднощі вимушено опустився рангом нижче. Утім, на першому етапі Кубка України, зазвичай, поняття «фаворити» та «аутсайдери» є досить умовними. Адже деякі учасники навіть уявлення одне про одного не мають, тож будуть знайомитися вже безпосередньо на ігрових майданчиках. І хто в підсумку візьме гору – питання абсолютно риторичне.

 

Втім, нехай перемагають справді найсильніші!

 

Залишається додати, що господарем матчів у групі А буде Краматорськ, у групі Б – Нікополь, у групі В – Решетилівка (Полтавська обл.), у групі Г – Городок (Хмельницька обл.), у групі Д – Вінниця і в групі Е – Снятин (Івано-Франківська обл.). З кожної групи до наступного раунду змагань виходять по дві найкращі команди.

 

Детальніше про учасників 1-го етапу Кубка України можна дізнатися за наступним посиланням…

 

http://uvf-web.dataproject.com/CompetitionMatches.aspx?ID=20&PID=21

 

Прес-служба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ

sport 1
sport 2