Чоловікам - «+5», жінкам – «+3»!

У рейтингу ЄКВ колективи Угіса Крастіньша та Гарія Єгіазарова зробили солідні кроки вперед 

 

Днями Європейська конфедерація волейболу (ЄКВ) оновила рейтинги чоловічих та жіночих збірних. Для українських волейболістів та волейболісток це оновлення принесло позитивні наслідки

 

Зокрема, підопічні Угіса Крастіньша, завдяки, насамперед, вдалому виступу на чемпіонаті Європи, зробили найбільш потужний ривок нагору, піднявшись з 19-ї позиції одразу на 14-ту. Недарма ж президент Європейської конфедерації волейболу Александар Боричич, виступаючи під час Генеральної асамблеї ЄКВ у Парижі напередодні фінального поєдинку Євроволей-2019, наголосив, що на континентальній арені з’явилася нова потужна команда, яка, до того ж, має всі підстави для подальшого прогресу. І хоча для потрапляння у зимовий відбірковий турнір в боротьбі за останню путівку на Олімпійські ігри-2020 звитяги українських волейболістів не вистачило, вони цілком можуть поставити собі досягнення цієї мети у наступному передолімпійському чотириріччі.


На даний момент рейтинг ЄКВ очолює новоспечений чемпіон Європи збірна Сербії – 292 очки, на другому місці йде Росія – 282, далі розташувалися Польща і Франція – по 270, Італія – 266 та Бельгія – 260. Команда України має 196 очок.

 

Що ж до жіночого рейтингу, то його також очолюють представниці Сербії – 298 очок. За ними йдуть Італія – 286, Нідерланди – 282, Туреччина – 278, Росія – 266 та Німеччина – 252. Збірна України, попри невдалий виступ на Євроволей-2019, зуміла піднятися з 15-ї на 12-ту поточну позицію. У її доробку 202 очки.

 

Залишається додати, що чоловіча та жіноча національні команди планують обов’язково взяти участь у турнірі «Золотої Євроліги-2020», де, за словами президента ФВУ Михайла Мельника, принаймні перед підопічними Угіса Крастіньша буде ставитися завдання стати його переможцем.

 

Прес-служба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ

sport 1
sport 2