Жіноча збірна дізналася суперників у кваліфікації ЧЄ-2021

Перед нею вже поставлено завдання посісти в групі перше місце 

 
 

Відбулося жеребкування кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2021 року серед жіночих збірних. Як відомо, на Євроволей-2019 підопічні Гарія Єгіазарова виступили не найкращим чином, не зумівши подолати стадію групового турніру, тож до наступної континентальної першості також змушені пробиватися у відбіркових змаганнях.

 

За результатами жеребкування жіноча збірна України потрапила до групи В, де її суперниками будуть національні команди Португалії, Грузії та Швеції. До речі, з португальськими спортсменками українки зустрічалися на ЧЄ-2019 і здобули перемогу – 3:0, а шведок із таким же рахунком двічі здолали у рамках змагань торішньої «Золотої Євроліги». Тому президент ФВУ Михайло Мельник уже поставив перед нашими волейболістками завдання посісти в своєму квартеті перше місце, хоча путівки до ЧЄ-2021 здобудуть по два найсильніших колективи з кожної групи.   

Відповідно, тепер залишається закрити питання з головним наставником нашої збірної (нагадаємо, що незабаром у її тренерському штабі може з’явитися закордонний спеціаліст-консультант), а також із кандидатурами волейболісток до її складу. Ймовірно, стануться певні зміни…

 

Матчі кваліфікаційного раунду Євроволей-2021 відбудуться у серпні поточного року.

 

КВАЛІФІКАЦІЯ ЧЄ-2021

 

ГРУПА А: Білорусь, Швейцарія, Естонія.

ГРУПА В: УКРАЇНА, Португалія, Грузія, Швеція.

ГРУПА С: Іспанія, Греція, Австрія, Норвегія.

ГРУПА D: Словаччина, Фінляндія, Чорногорія, Косово.

ГРУПА E: Угорщина, Франція, Ізраїль, Данія.

ГРУПА F: Словенія, Чехія, Боснія і Герцеговина, Латвія.

 

Прес-служба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ

geneva
sport 1
sport 2