Суперліга (жінки). 16-й тур.  «Прометей» - переможець першого етапу чемпіонату

А інтрига боротьби за 3-4 позиції досягла максимального ступеня 

 

Звітний тур, що вимушено відбувся за порожніх трибун, визначив дострокового переможця за підсумками першого етапу чемпіонату України. Певно, таки справді заслуженого, оскільки його тривалий змагальний шлях СК «Прометей» провів досить упевнено, і нині абсолютно безжально поквитався зі своїм кривдником – «Поліссям-ЖДУ», яке напередодні Нового року оформило першу і незмінну поки одиничку у графі поразок кам’янчанок. 

А ось «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» можливість достроково забронювати за собою третій підсумковий рядок не використала…

 

 

«ХІМІК» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ»
3:0 (25:19, 25:13, 25:14)
3:0 (25:15, 25:13, 25:10)

 

«Хімік» завершив цей тур раніше за останніх, і зробив це на впевненій переможній хвилі. Попри те, що наставник Євген Ніколаєв дав можливість досхочу награтися абсолютно всім своїм підопічним, їхня перевага над суперницями також вийшла абсолютною. Достатньо зауважити, що в першому матчі южненки за кількістю чисто набраних очок переважили суперниць майже вдвічі, а в наступному – більше ніж вдвічі. При цьому відзначилися фактично всі, за винятком ліберо.

 

Таким чином, діючий чемпіон свою справу зробив швидко, і з нетерпінням очікував повідомлень із Кам’янського. Адже саме там вирішувалося - ще матиме у наступному турі очне протистояння «Хіміка» із «СК Прометей» якесь турнірне значення, чи вже ні…

 


СК «ПРОМЕТЕЙ» - «ПОЛІССЯ-ЖДУ»
3:0 (25:13, 25:17, 25:10)
3:0 (25:21, 25:12, 25:19)

 

…Виявилося, що вже жодного. Підопічні Андрія Романовича (на фото) обидва поєдинки провели на завидному куражі, з очевидним бажанням довести, що та сама вищезгадана їхня поразка від житомирянок стала більше випадковістю, ніж закономірністю. І це їм вдалося…

 

Щоправда, тренерський штаб «Полісся-ЖДУ» після двобою дав зрозуміти, що до Кам’янського команда прибула з певними кадровими проблемами, а тут ще й дуже швидко прикру травму отримала Анна Шумейко. Відповідно, попри очевидні старання діяти у звичній для себе мобільній й агресивній манері, гостям це вдавалося вкрай рідко. Тим більше, господарки майданчику добре «цементували» чужі атаки блоками (у цьому компоненті їхня перевага виявилася дуже відчутною – 17:5), і відсоток реалізації головного бомбардира Дар’ї Буткевич вийшов дуже скромним.

 

У другому матчі житомирянки спромоглися скласти більш серйозну конкуренцію, і в Буткевич (набрала 13 очок) все виходило ліпше. Але й тільки. Адже кам’янчанки концентрації не втрачали, а ще у них в ударі виявилися Катерина Дудник (набрала 18 очок) і Діана Карпець (14 очок).

 

Таким чином, СК «Прометей» достроково забезпечив собі перше місце за підсумками першого етапу чемпіонату, і його наступне протистояння з «Хіміком» матиме вже тільки принциповий стимул. А ось «Полісся-ЖДУ» ще доведеться добряче постаратися, щоби не опуститися нижче четвертої позиції…

 


«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» - «ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ»
0:3 (23:25, 17:25, 22:25)
3:1 (16:25, 25:12, 25:22, 25:23)

 

Дві перемоги майже гарантували б «Галичанці-ТНЕУ-ГАДЗ» дострокове третє місце в таблиці (адже в останніх матчах вона гратиме з відвертим аутсайдером – «Білозгар-Медуніверситетом»), однак у Луцьку тернопільська «бригада» натрапила на дуже серйозний опір місцевої команди. І, зрештою, після чотирьох поспіль виграних сетів, три наступних примудрилася програти. А разом із тим – і другий матч.

 

Відповідно, хоча підопічні Віктора Туркули все одно мають найліпші шанси фінішувати у регулярному чемпіонаті третіми, тепер не все залежить від них самих. Що, як на справжнє диво сподобиться те ж «Полісся-ЖДУ»?..

 


«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ»
3:0 (30:28, 25:23, 25:15)
3:0 (25:11, 25:15, 25:10)

 

Хоч і не без складнощів, але у протистоянні з одним із аутсайдерів «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» все ж здобула дві дуже важливі перемоги. Важко сказати, що завадило підопічним Гарія Єгіазарова одразу ж заграти в тому режимі, в якому вони відіграли чотири останні партії, де мали колосальну перевагу. І ця сама ігрова нестабільність дуже непокоїть шанувальників запорізької команди напередодні її вирішальних поєдинків у «регулярці». Адже спочатку на неї очікує, очевидно, непростий вояж до Рівного, а потім – домашній «бойовичок» (за порожніх трибун) із «Поліссям-ЖДУ». Схоже, саме у ньому й вирішиться доля останньої путівки до провідного квартету, який продовжить боротьбу безпосередньо за нагороди чемпіонату…

 

Прес-служба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ

sport 1
sport 2