Ліга чемпіонів (жінки). 2-й кваліфікаційний раунд.  Южненок «заблокували»

«Хімік» спромігся скласти гідну конкуренцію грізному «Скандіччі» лише в другій партії 

 

У принципі, нарвавшись на італійського гранда, українська команда апріорі опинилася у надскладній ситуації. Ще більш її шанси зменшило рішення ЄКВ провести обидва поєдинки в Італії: оскільки ця країна внесла Україну до так званої «червоної зони», то їхати до Южного «Скандіччі» категорично відмовлявся. Нарешті, остаточно розвіяла навіть крапельки надії поява у тренерському кріслі цього клубу славнозвісного Массімо Барболіні – екс-наставника «Новари», який добре вивчив ігрові напрацювання «Хіміка» під час минулосезонних лігочемпіонських очних поєдинків. І хоча у міжсезоння «Скандіччі» залишили одразу 10 волейболісток на чолі з усіма лідерами, заміна у вигляді 8 нових виконавиць вийшла достатньо вдалою…

 

 

1-й МАТЧ

 

«СКАНДІЧЧІ» (Італія) - «ХІМІК» - 3:0 (25:15, 26:24, 25:12)

 

«Скандіччі»: Малінов (набрала 1 очко), Кортні (10), Поповіч (14), Дрюньок (12), Стисяк (16), Самадан (11); Мерло (л), Кароччі, Босетті, Марковіч. Тренер – Массімо БАРБОЛІНІ.

 

«Хімік»: Скрипак, Яковчук (2), Микитюк (1), Кириченко (5), Бойко (12), Фролова (2); Нємцева (л), Сінгх (л), Маєвська (4), Хобер (1), Великоконь, Степановська, Еммель (1), Снід. Тренер – Євген НІКОЛАЄВ.

 

Судді: Іванов (Болгарія), Петровіч (Сербія).

 

Тривалість матчу: 76 хв. (24+31+21).

 

Кращі гравці (за версією ФВУ): Поповіч/Стисяк – Бойко.

 

6 жовтня. Скандіччі. PalaRiadoli. Без глядачів.

 


До Італії у складі «Хіміка» вирушили обидві легіонерки: до бразильської догравальниці Тайнари Еммель приєдналася американська центральна блокуюча Джасмін Снід. Утім, обидві вони ще занадто мало часу провели в новій команді, щоби реально підсилити її сьогоднішній потенціал. Тож не дивно, що вихованки заокеанського волейболу з’явилися на майданчику лише у третій партії, коли загальний результат протистояння сумнівів уже не викликав.

 

«Скандіччі», спрямувавши по інший бік сітки максимальну потужність свого атакувального потенціалу буквально від перших розіграшів, заволодів відчутною перевагою. Особливо в діях під сіткою, фактично розгромивши южненок продуктивністю на блоках – 14:2. Високорослі легіонерки італійської команди – сербка Міна Поповіч, полька Магдалена Стисяк, хорватка Мартіна Самадан та колишня американка Кімберлі Дрюньок, яка нині має німецьке громадянство, і своїй команді принесли левову частку набраних очок, і «Хіміку» дозволяли відзначитися лише час від часу. Вирішальні ж відриви вони разом із партнерками робили в середині кожної з партій, видаючи ривки, відповідно, 7:1, 4:0 та 6:0. Щоправда, у другому випадку підопічні Массімо Барболіні зарано повірили в успіх, і в кінцівці дозволили южненкам відіграти одразу три сетболи. Та варто було досвідченому наставнику взяти тайм-аут, як вони розважливо виправилися…

 

7 жовтня о 19.00 за київським часом розпочнеться другий поєдинок між «Скандіччі» та «Хіміком»…

 

Прес-служба ГО ФВУ

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

geneva
sport 1
sport 2