Суперліга (жінки). Анонс 3-го туру.  Шанс для нефаворитів

Лучанкам та рівненчанкам належить довести невипадковість стартових успіхів 

 

Після тривалої паузи, пов’язаної з виступами «Хіміка» та СК «Прометей» у Лізі чемпіонів, національна першість поновлює свій хронометраж. Щоправда, апріорі найцікавіші матчі анонсованого туру в Житомирі , у яких волейболістки Южного та Кам’янського мали по черзі «екзаменувати» амбітних суперниць із ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ», були вимушено перенесені на 30-31 жовтня. Адже «Хіміку» обидва своїх поєдинки в рамках 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів із потужним «Скандіччі», через вимогу ЄКВ, довелося провести в Італії. Відповідно, южненки поветалися би додому, що називається, з корабля на бал…

Натомість, прийдешнього уїк-енду у центрі уваги перебуватимуть баталії в Запоріжжі, де обом поточним лідерам – «Волинь-Університету-ОДЮСШ» та «Регіні-МЕГУ-ОШВСМ» належить доводити невипадковість свого теперішнього статусу. Причому, крім матчів з «Алантою», луцькій та рівненській командам належить «схрестити зброю» з «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ», яка також націлюється на одну з лідируючих позицій…

 

ЗАПОРІЖЖЯ (СК ЗНУ)

 

9 жовтня

 

16:00 «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Аланта»
19:00 «Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»

 

10 жовтня

 

10:00 «Аланта» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ»
13:00 «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ»

 

Здобувши у стартових матчах чемпіонату по чотири перемоги, «Волинь-Університет-ОДЮСШ» та «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» отримали чудову нагоду провести плідну роботу над виправленням недоліків та помилок у власних діях, щоби стабілізувати продуктивність своєї гри. Тож нема сумнівів, що обидва наставники – відповідно, Богуслав Галицький і Петро Хілько – саме над цим зі своїми підопічними й працювали.

 

Але ж і суперниці однозначно не ганяли гав! Тим більше, коли мова йде про запоріжанок, якими керує один із наставників збірної України Гарій Єгіазаров. Напередодні старту чемпіонату він наголосив, що головним завданням своєї команди у поточному сезоні вважає створення гідної конкуренції основним фаворитам на здобуття чемпіонського титулу – тим же «Хіміку» та СК «Прометей». Відповідно, протистояння волейболісток Запоріжжя із лучанками та рівненчанками очікуються ще ті!

 

Ну й, нарешті, дебютант Суперліги – «Аланта». У минулому турі вона здобула першу перемогу в своїй історії на елітному національному рівні та, зрозуміло, зупинятися на цьому аж ніяк не збирається. Але ж чи дозволять їй розжитися черговими очками маститі суперники?..

 


ЧЕРНІГІВ (СК НУ «Чернігівський колегіум»)

 

9 жовтня

 

16:00 «Університет-ШВСМ» - ВК «Полтавчанка-ПНПУ»

 

Очний поєдинок двох нинішніх аутсайдерів також не позбавлений інтриги. Адже обом командам належить довести, що в нинішньому чемпіонаті вони таки спроможні не пасти задніх. І перша перемога для кожного з суперників однозначно матиме особливе значення. Хто ж її святкуватиме? Давайте дізнаємося разом!

 


ЖИТОМИР (СК ЖДУ)

 

30 жовтня

 

СК «Прометей» - «Галичанка-ЗУНУ»
«Хімік» - ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ»

 

31 жовтня

 

«Галичанка-ЗУНУ» - «Хімік»
ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - СК «Прометей» 

 

Прес-служба ГО ФВУ

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

geneva
sport 1
sport 2