КОДОЛА – до Румунії, ТУПЧІЙ – до Туреччини 

Останніми днями ціла низка відомих українських гравців відзначилася укладанням угод із зарубіжними клубами


Капітан жіночої збірної України Надія Кодола змінила французьку «прописку» на румунську. Після трьох сезонів у «Каннах» ця догравальниця перебралася до «Бухареста», з яким підписала контракт поки на один сезон.

До речі, у складі чемпіона та володаря Кубка Румунії Кодола приєдналася до центральної блокуючої української національної збірної Ірини Трушкіної, яка продовжить захищати кольори «Бухареста». Тепер їх обох шанувальники волейболу зможуть побачити не тільки у матчах румунського чемпіонату, але й у поєдинках Ліги чемпіонів. А це вже – не аби щось!

Тим часом із діючим чемпіоном та володарем Кубка України – львівськими «Барком-Кажанами» – розпрощався її тепер уже колишній зв’язуючий Іван Плясецький. Він украд угоду із чемпіоном Словаччини – клубом «Превідза».

А ось діагональний Андрій Тупчій вирішив повернутися до Туреччини, де став новачком «Бешикташа». Раніше у цій країні він уже виступав за клуби «Джеопарк Кула» та «Беледієспор». Цікаво, що початок минулого сезону Тупчій провів у «Аль Ахлі Доха» з Катару, а потім повернувся до України, де допоміг хмельницькому «Новатору» вперше стати бронзовим призером національного чемпіонату.

До речі, у Туреччині Тупчій може зустрітися на майданичку з українським  догравальником Яном Єрещенком, котрий виступаме у складі команди «Арахві».

Нарешті, у чеському клубі «Бенатек» наступний сезон проведе блокуючий Олександр Грюк, який грав у харківському «Локомотиві». Як відомо, там він переважно виходив на заміну.

Також цікаво, що в іншому чеському клубі «Ческе Будейовіце» вже тривалий час виступає інший український блокувальник Валерій Тодуа.

Залишається додати, що за кілька днів жіноча та чоловіча збірні України розпочнуть підготовку до кваліфікаційних раундів чемпіонату Європи...

Прес-служба ФВУ