Суперліга (жінки). Анонс 4-го туру.  Новий дебют СК «Прометей»

Чергові матчі команда з Кам’янського проведе вже під керівництвом нового тренера та з новим ліберо 

 

Під час вимушеної ігрової паузи в чемпіонаті у СК «Прометей» сталися резонансні зміни. По-перше, на посаду головного тренера, з якої подав у відставку Андрій Романович, прийшов наставник збірної Болгарії Іван Петков. По-друге, до Кам’янського перебралася також ліберо Тетяна Ротар, раніше відома за непоганими виступами у складі тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ». Натомість, за обопільної згоди з керівництвом клубу, команду залишила інша ліберо – юна Дар’я Дуденок.

Відповідно, хоч як крути, а в анонсованому турі основна увага буде прикута саме до гри СК «Прометей». Тим більше, в одному з матчів він зустрінеться з амбітною «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ»…

 

СЛОБОЖАНСЬКЕ (СК «Слобожанський»)

 

16 жовтня

 

16:00 «Аланта» - «Хімік»
19:00 «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - СК «Прометей»

 

17 жовтня

 

11:00 СК «Прометей» - «Аланта»
14:00 «Хімік» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ»

 

Отже, найбільш резонансні події анонсованого туру, схоже, стануться у Слобожанському. Адже тут головні фаворити чемпіонату – СК «Прометей» та «Хімік» - по черзі зустрінуться з одним із основних (якщо взагалі не з основним!) своїм конкурентом – «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ». У минулому турі колектив Гарія Єгіазарова напрочуд упевнено здолав опір достатньо міцних «Волинь-Університету-ОДЮСШ» та «Регіни-МЕГУ-ОШВСМ» (по 3:0), тим самим яскраво підтвердивши свої амбітні наміри у чемпіонаті. Тому, безсумнівно, запоріжанки і зараз будуть намагатися будь-що поповнити свій очковий багаж.

 

У той же час дуже цікаво подивитися, що корисного встигли винести волейболістки СК «Прометей» із знайомства з новим наставником Іваном Петковим (НА ФОТО), та наскільки продуктивно йде процес адаптації у новій команді легіонерок «Хіміка» - бразильської догравальниці Тайнари Еммель і американської центральної блокуючої Джасмін Снід. Тож у цьому сенсі для кам’янчанок і южненок протистояння якраз із запоріжанками мають стати, образно кажучи, чудовим лакмусовим папірцем.

 

Ну, а для «Аланти», яка продовжує звикати до реалій Суперліги, поєдинки з «Хіміком» та СК «Прометей» стануть, насамперед, жорстким випробуванням на міцність. Чи здатен колектив Ольги Попович втримати це саме випробування із честю – незабаром дізнаємося…

 


ТЕРНОПІЛЬ (СК ЗНУ №1)

 

16 жовтня

 

16:00 «Галичанка-ЗУНУ» - «Університет-ШВСМ»
19:00 ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - ВК «Полтавчанка-ПНПУ»

 

17 жовтня

 

11:00 ВК «Полтавчанка-ПНПУ» - «Галичанка-ЗУНУ»
14:00 «Університет-ШВСМ» - ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ»

 

Наразі «Галичанка-ЗУНУ» та «Університет-ШВСМ» залишаються єдиними командами в чемпіонаті, хто досі не здобув жодного очка. Тож для обох поєдинки з дебютантом Суперліги – ВК «Полтавчанка-ПНПУ» - є хорошим шансом змінити своє становище в таблиці на краще. Утім, колектив Анатолія Воліченка вже встиг відчути смак перемог на елітному рівні, продемонструвавши при цьому достатньо змістовну гру. І зупинятися на досягнутому однозначно не збирається.

 

Нема сумнівів, що не збирається втрачати «свої» очки і досить міцний склад ВК «Полісся-ШВСМ-ЖДУ». Перед стартом сезону його головний тренер Анатолій Казьмерчук недвозначно натякав, що перед командою буде поставлено завдання поборотися за місце на п’єдесталі, і її вольова перемога у 2-му турі над «Орбітою-ЗНУ-ЗОДЮСШ» - 3:2 (хоча по партіях було – 0:2) свідчить про хороший потенціал житомирянок. Відповідно, у Тернополі вони однозначно націлюються на дві чергові перемоги. Та чи впораються?..

 


РІВНЕ (СК ДЮСШ №4)

 

18 жовтня

 

11:00 «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» - «Волинь-Університет-ОДЮСШ»

 

У Рівному очікується той ще «бойовичок», оскільки на майданчику зійдуться принципові суперники. Обидва володіють хорошим кадровим потенціалом та обидва ж не приховують намірів посперечатися у чемпіонаті, принаймні, за «бронзу». А тут, після синхронних поразок у минулому турі від «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ», лучанки та рівненчанки, нема сумнівів, ще й намагатимуться переконливо довести, що то була прикра випадковість.

 

Залишається лише поспівчувати шанувальникам волейболу, оскільки, згідно розпорядження Кабінету Міністрів від 13 жовтня, усі спортивні заходи в нашій країні мають відбуватися без глядачів. Виняток може бути зроблено лише для міжнародних матчів, а також окремих ігор, у разі попереднього узгодження з МОЗ України…

 

Прес-служба ГО ФВУ

 

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

geneva
sport 1
sport 2