Суперліга (жінки). 9-й тур. Переможна казочка «Хіміка» закінчилася! 

Після 102-х матчів без поразок южненки, нарешті, зазнали фіаско від волейболісток «Волинь-Університету-ОДЮСШ»


Центральне протистояння туру таки стало ним у повному розумінні цього поняття як де-юре, так і де-факто. І завершилося невеличкою сенсацією, оскільке те, що нині вдалося «Волинь-Університету-ОДЮСШ», не вдавалося нікому майже протягом двох років!


 

«ВОЛИНЬ-УНІВЕРСИТЕТ-ОДЮСШ» - «ХІМІК»

0:3 (18:25, 20:25, 15:25)

3:2 (25:22, 22:25, 18:25, 25:23, 15:10)

Ми недарма передбачали, що поєдинок луцької та южненської команди цілком може стати справжньою окрасою майбутнього фіналу Кубка України. Дехто поставився до такого прогнозу досить скептично: мовляв, підопічним Богуслава Галицького до цього самого фіналу ще треба примудритися потрапити. Але тепер отримали красномовну відповідь від самих лучанок, які нарешті продемонстрували на майданчику на заздрість непоступливий характер і таки здолали «Хімік», який на внутрішній арені до цього не знав гіркоти поразок протягом вражаючих 102-х матчів...

Напередодні візиту до Луцька нова наставниця діючого чемпіона України Анжела Гордієнко заявила, що гра волинянок на високих подачах загадки для неї не являє, а тут ще й цілком вчасно одужали після хвороб Діана Карпець і Катерина Дудник. І справді, в першому матчі по-справжньому гострої боротьби не вийшло. Щоправда, у стартовому та другому сетах господарки майданчику спромоглися швидко відриватися на 3-4 очки, однак надалі «сипалися» буквально на очах. «Хімік» суттєво переважив опонента у кількості ейсів – 11:3 та блоків – 16:6 (причому п’ять із них на свій рахунок записала Дар’я Дрозд).

Однак наступний поєдинок склався уже за абсолютно іншим сценарієм. Тепер уже за кількістю ейсів вишла рівновага – 10:10, та й за кількістю блоків лучанки суттєво підтягнулися – 12:14 (цікаво, що нині у южненок відзначилася вже Діана Карпець, причому одразу десятьма «зачохленнями»!). А від руки Любові Ужви на чужу половину майданчику полетіли такі «цвяхи», що гостям було від чого ніяковіти. Утім, вони не знітилися, і потужна відповідь від Катерини Дудник і Діани Карпець, які загалом набрали 22 і 21 очко відповідно, дозволила «Хіміку» виграти другу й третю партії. Та Ужву було не спинити (набрала 23 очки), і її дуже вчасно підтримали Людмила Осачук (16 очок), Марина Скрипник та Вікторія Даньчак (по 14 пунктів). Тож поєдинок таки вирулив на п’яту партію. А в ній колективні старання лучанок стали більш вагомим аргументом, ніж одиночний бенефіс Карпець.

Таким чином, тривала переможна казочка «Хіміка» нарешті добігла свого завершення. А кубковий «Фінал чотирьох», здається, вперше за останні роки може набути досить інтригуючої непередбачуваності...


«ГАЛИЧАНКА-ТНЕУ-ГАДЗ» - «НОВАТОР»

0:3 (16:25, 22:25, 21:25)

1:3 (20:25, 18:25, 25:22, 13:25)

У нинішньому сезоні між тернопільською та хмельницькою командами спостерігається на диво принципове протистояння. А тут ще й резонансна подія, пов’язана якраз із ними: днями якраз до «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» вирушили двоє лідерів «Новатора» - Інна Деніна і Тетяна Хилюк. Крім того, залишила колектив Олексія Колісецького і ліберо Ганна Косяк, котра поїхала до Угорщини.  

Щоправда, у звітних матчах Деніна і Хилюк на майданчику не з’явилися. Та й узагалі з їхнім переходом до колективу Віктора Туркули, здається, поки не все ще ясно. Однак і за хмельницький колектив вони точно більше не гратимуть. А за їхньої відсутності роль справжнього лідера на себе взяла досвідчений капітан Катерина Фролова, яку добре підтримали Олександра Матвійчук і талановиті гравці «молодіжки» - Катерина Ткаченко і Валерія Нудьга. Тож хоч як головний бомбардир «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» Олександра Міленко старалася (загалом у двох матчах набрала 33 очки), колективна відповідь вищезгаданого квартету хмельничанок виявилася куди більш продуктивною. Звідси й результати... 


«БІЛОЗГАР-МЕДУНІВЕРСИТЕТ» - «УНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ»

3:0 (25:23, 25:23, 25:17)

3:1 (25:23, 25:16, 20:25, 25:15)

 

«ОРБІТА-ЗНУ-ОДЮСШ» - «РЕГІНА-МЕГУ-ОШВСМ»

3:0 (25:13, 25:17, 25:12)

3:0 (25:10, 25:10, 25:9)

У цих двох протистояннях результати вийшли цілком очікуваними. Особливо у Запоріжжі. У Вінниці же дівчата «Університету-ШВСМ» спромоглися дати господаркам майданчику гідний бій, проте бомбардирського хисту Ганни Жули і Юлії Українець не вистачило бодай для одного набраного очка.

Прес-служба ФВУ