FVU - Facebook FVU - Facebook

Збірна України у 2-го раунду відбору чемпіонату світу-2017 (U-21) за єдину путівку у фінальну частину побореться у Сербії.

 Нагадаємо що Україна теж подавала заявку на проведення матчів групи Е цього раунду. Також в цій групі зіграють команди Франції та Болгарії. Місце проведення - Пожареваць (80 км від Белграда).

Матчі групи F відбудуться в Німеччині. Тут за путівку також поборються збірні Польщі, Бельгії та Латвії. Матчі 2-го раунду відбіркового турніру заплановані в період 18-21 травня.

Збірні у цьому відбірковому турнірі будуть представлені командами, які брали участь у чемпіонаті Європи (U-20), срібним призером якого є збірна України. Інші команди-учасниці 2-го раунду відбору чемпіонату світу (U-21) мають такі показники на цьому Євро: Польща – 1-е місце, Німеччина – 6-е, Сербія – 7-е, Болгарія – 8-е, Франція – 9-е, Латвія та Бельгія – завершили боротьбу вже в 2-му раунді відбору (4-е місце в групі)

Як ми вже повідомляли, фінальна частина чемпіонату світу (U-21) відбудеться у чеських містах Брно та Чеське Будейовіце з 23 червня по 2 липня. Європу там, крім двох команд-переможниць відбіркових груп представлятимуть збірні Росії та Італії завдяки кращим позиціям в світовому рейтингу, а також Чехія як збірна-господарка змагань.

Прес-служба ФВУ