FVU - Facebook FVU - Facebook

 На XXIII літніх Дефлімпійських іграх, що підходять до завершення у турецькому місті Самсун, наша чоловіча збірна здобула почесне друге місце.

Як ми вже повідомляли, у півфінальному поєдинку українські волейболісти здолали опір росіян – 3:1 (25:19, 22:25, 25:17, 25:20). І у вирішальному матчі всього турніру мали захищати свій чемпіонський титул, здобутий на попередніх Іграх-2013 у Софії, в протистоянні з господарями змагань – турками.

В принципі, у фіналі зійшлися дві приблизно рівні за класом команди, тому дуже прикро, що на хід їхнього по-справжньому захопливого й напрочуд інтригуючого протистояння неодноразово втручалися абсурдні рішення місцевих арбітрів. Зрозуміло, що цілковито на користь місцевих же спортсменів. Подібне траплялося в кінцівках усіх трьох партій, що, зрештою, й зумовило підсумкову перемогу збірної Туреччини – 3:0 (25:22, 25:21, 25:23).

Та все ж, хоч як там було, підопічним Юлія Грицюти все одно слід поаплодувати за майстерність і бойовий характер. Бо і срібні медалі – досягнення дуже почесне. Їх, зокрема, отримали: Ігор ЗАВІРУХА, Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Ілля НИКИФОРОВ, Олександр БІЛОБЛОЦЬКИЙ, Олег АНТОНЮК, Ігор ЗАГОРОДНІЙ, Олександр ПОЛТОРАЦЬКИЙ, Олександр ПРОХОРЧУК, Єгор ЦИМОВСЬКИЙ, Олексій КОШКАРОВ, Дмитро РЕНЬКАС та Валерій РАДЧЕНКО. Ну й, звісно, сам головний тренер Юрій ГРИЦЮТА. Вітаємо!  

*          *          *

А ось нашим дівчатам, які на попередній Дефлімпіаді-2013 у Софії також вибороли почесні золоті нагороди, стати призерками змагань у Самсуні не судилося. Нагадаємо, що у півфіналі українську збірну здолала напрочуд потужна команда Японії – 3:0 (25:18, 25:23, 25:20), яка, зрештою, стала і переможницею турніру, розгромивши у фіналі Італію – 3:0 (25:15, 25:14, 25:17). Тож підопічним Леоніда Касицького у поєдинку за бронзові медалі довелося зустрітися з волейболістками Сполучених Штатів, котрим вони поступилися у груповому турнірі.

На жаль, маленького дива не сталося, і американки цілком справедливо довели, що тоді перемогли українських волейболісток заслужено. Адже насправді цікава боротьба у «бронзовому матчі» тривала на паркеті лише епізодично. В цілому ж перевага заокеанських спортсменок буда відчутною. Тож вони й святкували успіх – 3:0 (25:16, 25:12, 25:22).

Прес-служба ФВУ