FVU - Facebook FVU - Facebook

За підсумку групових турнірів чемпіонату Європи визначилися учасники плей-офф, зокрема чотири чвертьфіналісти.

Напряму в 1/4 фіналу потрапили переможці груп Азербайджан, Італія, Росія та Сербія. За путівки у вісімку кращих посперечаються Білорусія – Чехія, Голландія – Хорватія, Польща – Туреччина та Болгарія - Німеччина

Група С (Баку, Азербайджан)

22 вересня

УКРАЇНА – Росія - 2:3 (18:25, 25:20, 23:25, 25:23, 13:15)

23 вересня.

УКРАЇНА – Болгарія - 2:3 (23:25, 25:21, 25:23, 11:25, 4:15)

Туреччина – Росія - 1:3 (23:25, 25:20, 23:25, 20:25)

24 вересня

Болгария – Туреччина - 3:2 (25:17, 10:25, 25:16, 20:25, 20:18)

25 вересня

Росія – Болгария - 3:2 (21:25, 25:20, 23:25, 25:21, 15:13)

Туреччина – УКРАЇНА - 3:1 (25:20, 25:19, 20:25, 25:23) 

Група С. Підсумкова таблиця 

М

Команди

І

В (Т)

П (Т)

О

С/П

КСП

С/М

КСМ

1

Росія

3

3 (2)

0 (0)

7

9-5

1,8000

312-299

1,0435

2

Болгарія

3

2 (2)

1 (1)

5

8-7

1,1429

313-298

1,0503

3

Туреччина

3

1 (0)

2 (1)

4

6-7

0,8571

287-282

1,0177

  4

УКРАЇНА

3

0 (0)

3 (2)

2

5-9

0,5556

279-312

0,8942

Група А (Баку, Азербайджан)

Угорщина - Азербайджан - 0:3 (23:25 14:25, 16:25)

Польща - Німеччина - 3:2 (23:25 25:15, 18:25, 25:23, 15: 5)

Польща - Угорщина - 3:1 (25:22, 19:25, 25:17, 25:18)

Азербайджан - Польща - 3:0 (25:14, 25:21, 25:23)

Німеччина - Угорщина - 3:1 (25:21, 19:25, 25:21, 25:18)

Німеччина - Азербайджан - 1:3 (25:19, 19:25, 18:25, 18:25)

Підсумки:

1. Азербайджан - 3-0 - в чвертьфінал

2. Польща - 2-1 - в 1/8 фіналу

3. Німеччина - 1-2 - в 1/8

4. Угорщина - 0-3 - завершили участь

Група В (Тбілісі, Грузія)

Італія - ​​Грузія - 3:0 (25:14, 25:12, 25:12)

Білорусія - Хорватія - 3:2 (10:25 15:25 25:21, 25:20, 15: 9)

Грузія - Хорватія - 1:3 (12:25, 13:25, 25:23, 23:25)

Італія - ​​Білорусь - 3:1 (27:25, 25:18, 18:25, 25:21)

Грузія - Білорусь - 0:3 (8:25, 11:25, 12:25)

Хорватія - Італія - ​​2:3 (23:25 21:25, на 25:19, 25:10, 11:15)

Підсумки:

1 Італія - ​​3-0 - в чвертьфінал

2. Білорусія - 2-1 - в 1/8 фіналу

3. Хорватія - 1-2 - в 1/8 фіналу

4. Грузія - 0-3 - завершили участь

Група D (Гянджа, Азербайджан)

Сербія - Чехія - 3:0 (25:22, 25:16, 25:23)

Голландія - Бельгія - 3:1 (23:25 25:12, 25:21, 25:14)

Чехія - Бельгія - 3:1 (19:25, 25:23, 28:26, 25:19)

Сербія - Голландія - 3:0 (29:27, 25:17, 25:23)

Бельгія - Сербія - 1:3 (26:24, 20:25, 22:25 21:25)

Чехія - Голландія - 1:3 (21:25, 15:25 25:21, 22:25)

Підсумки:

1. Сербія - 3-0 - в чвертьфінал

2. Голландія - 2-1 - в 1/8 фіналу

3. Чехія - 1-2 - в 1/8 фіналу

4. Бельгія - 0-3 - завершили участь

Плей-офф. Баку. Національна гімнастична арена

1/8 фіналу

26 вересня. 17.00. Білорусія - Чехія

26 вересня. 19.30. Голландія - Хорватія

27 вересня. 17.00. Польща - Туреччина

27 вересня. 19.30. Болгарія - Німеччина

1/4 фіналу

29. 28 вересня. 17.00. Італія – ​​Голландія/ Хорватія

31. 28 вересня. 19.30. Сербія – Білорусія/ Чехія

30. 29 вересня. 17.00. Азербайджан – Болгарія/ Німеччина.

32. 29 вересня. 19.30. Росія – Польща/ Туреччина

1/2 фіналу. 30 вересня

Переможець 29 – П30

П32 – П31

1 жовтня

15.00. Матч за 3-е місце

18.00. Фінал