FVU - Facebook FVU - Facebook

Волейболістки команд-фіналістів жіночого Кубку України «Хіміка» та «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» прокоментували вирішальний матч змагань. До вашої уваги Олена ТУРКУЛА, Міна ТОМІЧ та Алла ПОЛІТАНСЬКА.

 У післяматчевих коментарях наставники "Локомотива" і "Баркома-Кажани" зізналися, що підсумковий рахунок для обох став несподіванкою, тоді як MVP фіналу був переконаний в успіху ще до гри.

Головні тренери команд-фіналістів жіночого Кубку України «Хіміка» та «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» відповіли на питання прес-служби ФВУ за підсумками вирішального матчу.

 Гравці «Локомотива» несподівано не впоралися з емоціями і поступилися у трьох партіях.

Южненський «Хімік» переміг тернопільську «Галичанку-ТНЕУ-Гадза» в трьох партіях і в четвертий раз став володарем Кубка України.

Отже, о 14.30 на паркет ігрового залу Інфізу вперше тет-а-тет, саме у фіналі Кубку України, вийдуть діючий володар трофею «Хімік» та «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - володар трофею 1995 та 2004 років.  Стислий аналіз вирішального матчу до вашої уваги.

 Напередодні вирішального поєдинку за національний Кубок наставники «Баркома-Кажани» та «Локомотива» відповіли на питання прес-служби ФВУ.

 Напередодні вирішального поєдинку за національний Кубок провідні виконавці «Баркома-Кажани» та «Локомотива» відповіли на питання прес-служби ФВУ.

Головний тренер фіналіста Кубка України «Хіміка» Андрій РОМАНОВИЧ відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні вирішального поєдинку за трофей. Для южненського клуба, нагадуємо, це вже другий фінал сезону після Суперкубку.

Головний тренер фіналіста Кубка України «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» Віктор ТУРКУЛА, для якого це перший матч за національний трофей, відповів на питання прес-служби ФВУ напередодні вирішального поєдинку за трофей. На два з них пообіцяв відповісти лише після фіналу.