FVU - Facebook FVU - Facebook

Головні тренери команд-фіналістів жіночого Кубку України «Хіміка» та «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» відповіли на питання прес-служби ФВУ за підсумками вирішального матчу.

Віктор ТУРКУЛА, головний тренер ВК «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ»:

- Чотири останніх сезони – ми і в чемпіонаті, і в Кубку ставали четвертими. Тож за стільки років ми не мали досвіду виступу у фінальних матчах, і це позначилося на грі команди.

- Ви як тренер вперше брали участь у фіналі, тож напевно теж хвилювалися?

- Ну хвилювання завжди є, яким цей матч не був, скільки б років не займався цією справою.

- Наскільки такі ігри, навіть програні, важливі для команди, для ії прогресу? До рівня «Хіміка» «Галичанка» поки не дотягує, але є інші суперники…

- Так, поки не дотягуємо, але стараємося працювати в цьому напрямку. Побільше б нам досвіду фінальних ігор, тоді такі матчі були б цікавішими.

- Поганий той солдат, що не мріє стати генералом. Які мрії у вас як у тренера в цьому сезоні? Будете нав’язувати боротьбу «Хіміку»?

- Обов’язково. Адже поганий той солдат, що не мріє стати генералом, чи не так.

Інтерв’ю Віктора ТУРКУЛИ (трансляція «MostVideoTV»). ВІДЕО

 Андрій РОМАНОВИЧ, головний тренер ВК «Хімік»:

- «Хімік» в чемпіонаті України на голову вище за інших. Наскільки це було видно у фінальному матчі?

- Це, як на мене, якраз основна проблема – те, що ми на голову сильніше за інших. Тому кожного разу мотивувати команду, пояснювати, що треба викладатися на 100%, доволі непросто. Тож виходить, що під час гри тренер не стільки працює як тренер, уточнюючи якісь технічні та тактичні моменти, скільки підганяє гравців,  щоб вони не зупинялися. Технічні та тактичні задачі вони практично вирішують самі, але звісно підказує в певні моменти.

- Головний тренер «Галичанки» Віктор Туркула відзначив, що цей матч неоцінний досвід для його команди. Який досвід отримав «Хімік» у фіналі Кубка?

- Кожна гра це якійсь певний досвід, не стільки технічно-тактичні, скільки морально-вольові якості. Важливий момент те, що ми спокійно зіграли, і готуватимемося в хорошому настрої до матчу-відповіді Кубку ЄКВ із сербською «Візурою». Ну й звісно випустити з рук трофей було б неправильно.

- Які завдання стоять перед командою в Кубку ЄКВ?

- Сербська команда досить іменита та серйозна. І на виїзді буде дуже тяжко, але ця команда нам по зубах. Сподіваюсь, що ми все ж таки пройдемо цього суперника. В цьому випадку нашим суперником буде «Динамо-Казань», і дуже хотілось би, щоб ця команда із своїми зірками приїхала в Україну.

- Тож побажаємо вам пройти «Візуру», а потім і Казань.

 

Інтерв’ю Андрія РОМАНОВИЧА (трансляція «MostVideoTV»). ВІДЕО

 

Прес-служба ФВУ