FVU - Facebook FVU - Facebook

До директорату ФВУ надійшли листи з пропозиціями відносно проведення фіналу Кубку України з волейболу серед жіночих команд:

- ФСК "Хімік" м. Южне, який пропонує для ігор Палац Спорту "Олімп" призовий фонд командам. Призи кращим гравцям: 1. Самий цінний гравець; 2. Кращий захисник; 3. Самий результативний гравець; 4. Кращий пасуючий; 5. Краща блокуючий. Буде організовано інтернеттрансляцію і телетрансляцію ігор. За рахунок учасників змагань -проживання в готелі "Елада" з 3-х разовим харчуванням - 250 грн.( в вартість входить сауна і басейн), або проживання в профілакторії "Южний" з 3-х разовим харчуванням - 240 грн.

- ВК "Континіум -Волинь-Університет-ОДЮСШ" м. Луцьк, який пропонує для ігор СК ОДЮСШ з покриттям "Мондофлекс", розміщення учасників в ігрові дні за рахунок ВК "Волинь-Університет-ОДЮСШ", цінні подарунки кращим гравцям команд, телетрансляція усіх кубкових ігор по місцевим телеканалам.

Директорат ФВУ вирішив, погодивши з членами Виконкому ФВУ призначити м. Южне місцем проведення фіналу Кубку України з волейболу серед жіночих команд сезону 2010/2011 р.р.

22.12.2010 р.
"Континіум-Волинь-Університет-ОДЮСШ" - "Джінестра"
"Хімік" - "Галичанка–Динамо-ТНЕУ"

23.12.2010 р.
В другий ігровий день переможці пар виборюють Кубок України, а команди, які програли, грають за 3-4 місця.