FVU - Facebook FVU - Facebook

 Центральна блокуюча збірної України уклала угоду з російським клубом «Єнісей».

Одна з лідерів збірної України центральна блокуюча Ірина ТРУШКІНА перейшла до румунського МСК «Бухарест». Про це повідомив офіційний сайт клуба.

 Головний тренер ВК «Хімік» Андрій РОМАНОВИЧ прокоментував жеребкування Кубка ЄКВ сезону-2017/18, в якому братиме участь южненський клуб.

Южненський «Хімік» зіграє зі швейцарським клубом «Франш-Монтань». Суперники «Локомотива» та ВК «Барком-Кажани» визначаться пізніше. Такі результати жеребкування, що пройшло в штаб-квартирі ЄКВ в Люксембурзі.

Як повідомив авторитетний сайт worldofvolley.com, станом на 13 березня «Хімік» входить в п'ятірку європейських команд, які мають стовідсотковий показник перемог в національних чемпіонатах сезону-2016/17.

«Хімік» поступився сербській «Візурі» в матчі 1/8 фіналу Кубка ЄКВ і завершив боротьбу в цих змаганнях.

Головний тренер ВК «Хімік» Андрій РОМАНОВИЧ відповів на питання преси напередодні матчу 1/8 фіналу Кубку ЄКВ із сербською «Візурою». Матч, як відомо, відбудеться 23 лютого в боснійському місті Брчко.

В четвер 23 лютого, о 19.00 за київським часом шестикратний чемпіон України «Хімік» зіграє в боснійському Брчко свій перший та єдиний матч 1/8 фіналу Кубку ЄКВ з чемпіоном Сербії трьох останніх років «Візурою». Матч транслюватиме Лаола1.тв.

Перший матч 1/8 фіналу Кубка ЄКВ «Хімік» - «Візура» (Сербія) не відбудеться в призначений термін (Южне, 7 лютого, 18.00) в зв'язку з неявкою суперника.

У вівторок о 18.00 южненський «Хімік» зіграє перший матч 1/8 фіналу Кубку ЄКВ із сербською «Візурою». Напередодні гри ліберо южненського клубу Аліна СТЕПАНЧУК відповіла на питання журналістів.