FVU - Facebook FVU - Facebook

Наставники та гравці «Хімік» та румунського «Тирговіште» прокоментували двоматчеве 10-сетове протистояння в 1/16 фіналу Кубку ЄКВ.

Драган НЕСІЧ, головний тренер МСК «Тирговіште»:

- Вітаємо «Хімік» з виходом у наступний раунд. Ця гра була такою ж важкою, як і в Румунії. Ми упустили свої шанси на вихід в наступний раунд в третьому сеті першого матчу і в другому сеті матчу в Южному. Хочу привітати і своїх гравців - вони боролися до кінця.

- Ваша команда програвала 0:2, але зуміла переломити хід гри. Завдяки чому це вдалося?

- Нічого особливого не сталося. Сталася така ж ситуація, як у першому матчі. Обидві команди в певні моменти матчу були не на висоті в прийомі. Ось і все.

 Олександра СОБО, гравець МСК «Тирговіште»:

- Як ми і очікували, матч видався важким. Ми намагалися показати свої найкращі якості, але удача була на боці суперника. Проте, я вважаю, що ми добре зіграли.

Драган НЕСІЧ:

- У чемпіонаті Румунії вам доводиться грати такі матчі, які тривають понад дві години?

- Так, такі ігри трапляються. У нинішньому сезоні в чемпіонаті країни грає п'ять команд високого рівня. Наприклад, матч Суперкубка тривав більше двох з половиною годин (МСК «Тирговіште» переміг «Альбу» з рахунком 3:2 - прес-служба).

Упевнений, якби «Хімік» грав в чемпіонаті Румунії, то був би одним з фаворитів змагань і боровся б за чемпіонський титул. На жаль, в своєму чемпіонаті «Хімік» не має серйозної конкуренції. Тому южненській команді досить важко готуватися до єврокубків, на відміну від нас.

 

МСК "Тирговіште". Прес-конференція. ВІДЕО

 

Алла ПОЛІТАНСЬКА, гравець ВК «Хімік»:

- В першу чергу, хочу подякувати нашим уболівальникам, усім тим, хто прийшов сьогодні в «Олімп» на цей матч, за їх підтримку. Ми чули і відчували їх. Дуже приємно грати в такій атмосфері.

- Гра проходила з перемінним успіхом. «Хімік» вів 2:0, але потім програв дві партії поспіль. Що сталося в третьому сеті?

- На діях позначилася втома. Плюс в якихось моментах ми не зіграли в свою гру, дозволили супернику розігратися в нападі, а самі в свою чергу, не добивали.

- За рахунок чого вдалося все-таки дотиснути суперника в п'ятій партії?

- Так, на жаль, слідом за третій не вдалося виграти і четверту партію, хоча і намагалися наздогнати суперника. А в п'ятій партії відступати вже було нікуди. Налаштувалися зіграти командно, показати характер. У нас це вийшло (посміхається).

- Плюс вболівальники...

- Так, і тренери допомагали, підтримували, підказували, коли необхідно. Та ми й самі себе завели.

- Чого б хотілося досягти в єврокубку в нинішньому сезоні?

- Як і будь-якому спортсмену, мені хотілося б досягти максимальних висот. Бажаю своїй команді нових перемог. Хотілося б пробитися, як мінімум, до півфіналу. Думаю, що нам це під силу, хоча, чесно кажучи, не знаю, хто нам попадається по сітці. Я вірю в свою команду.

 

Алла ПОЛІТАНЬСКА. Прес-конференція. ВІДЕО

 

Коментар головного тренер ВК «Хімік» Андрія РОМАНОВИЧА буде опублікований окремою новиною.

 

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»