FVU - Facebook FVU - Facebook

У вівторок о 18.00 южненський «Хімік» зіграє перший матч 1/8 фіналу Кубку ЄКВ із сербською «Візурою». Напередодні гри ліберо южненського клубу Аліна СТЕПАНЧУК відповіла на питання журналістів.

- Настрій перед матчем хороший, бойовий, можна сказати, - почала розмову Аліна. - Готувалися, дивилися відео, вивчали суперника. Пробували тактичні варіанти на тренуваннях. Думаю, що ми готові до матчів з «Візурою».

- Яке враження залишила «Візура» з того, що ви побачили? Сильніше ця команда, ніж «Тирговіште»?

- Як на мене, так «Візура» набагато сильніше, ніж «Тирговіште», тому грає швидко. Набагато швидше, ніж румунська команда. І в «четвірку» швидше. Зв'язка дуже хороша. Мені сподобалася. Багато першим темпом грає. Гарна молода команда. Всі рвуться в бій, все по-спортивному нахабні.

- Наскільки завадив виїзд в Запоріжжі на матчі чемпіонату України цілеспрямовану підготовку до єврокубкові?

- Не завадив абсолютно. У матчах з «Орбітою» навіть пробували награвати то, що готуємо до «Візурі». Останні дні повністю були присвячені підготовці до єврокубкові.

 

- На що варто звернути увагу гравцям захисного плану, зокрема вам - основному ліберо, в суперництві з цією командою?

- Як нам розповідали, у них дуже непогана спрямована подача. Тому треба дати хороший прийом. Якщо будемо без прийому, буде дуже важко. Ну і нам в свою чергу треба вибивати суперника з прийому, щоб суперник перейшов на просту гру. А при хорошому прийомі зв’язуюча зможе швидко пасувати, і нашим центральним блокуючим буде непросто добиратися на краї.

- Єврокубки - це особливі матчі для южненських уболівальників. Зазвичай вони створюють неабияку особливу атмосферу. Досить згадати матч з румунською командою. Як було грати в такій атмосфері?

- Завжди приємно грати в такій атмосфері. Хочеться ще більше показати себе. Завжди приємно, коли зал «вболіває» за тебе. Це додає сил, енергії. І коли у важкий момент ти чуєш, як тебе підтримують, ти перемикаєшся на хорошу гру.

- Розраховуєш на таку ж підтримку у матчі з «Візурою»?

- Звичайно, звичайно. У нас дуже хороші вболівальники. Остання єврокубкова гра зайвий раз це підтвердила. Як вони кричали!? (захоплено) Як вони вболівали!? Як вони підтримували !? Це було супер! Це було круто! (захоплено)

 

Інтерв’ю Аліни СТЕПАНЧУК. ВІДЕО 

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»