FVU - Facebook FVU - Facebook

Одна з лідерів збірної України центральна блокуюча Ірина ТРУШКІНА перейшла до румунського МСК «Бухарест». Про це повідомив офіційний сайт клуба.

МСК «Бухарест» є срібним призером чемпіонату Румунії 2017 року, володарем Кубка виклику ЄКВ 2016 року. В сезоні-2017/18 румунський клуб зіграє в Кубку ЄКВ, а саме в 1/16 фіналу з російською «Уралочкою», де гратиме ії екс-одноклубниця по «Хіміку» (сезон-2013/14) білоруська нападниця Анастасія Гарелік.

«Я чула, що чемпіонат Румунії на високому рівні. Крім того, що МСК «Бухарест» - це клуб з дуже хорошою організацією і різними спортивними галузями.

Я сподіваюся зустріти дружню команду, сподіваюсь, що взаємодія між гравцями, тренерами та керівництвом клубу буде гармонійною. З моєї новою сім'єю я хочу досягти перемог в усіх змаганнях, де ми беремо участь», - так прокоментувала свій перехід Ірина Трушкіна в  інтерв’ю офіційному сайту клуба.

Це буде четвертий сезон для Ірини в закордонному клубі після хабаровського «Самородка» (2011-2012), турецьких «Ілбанка» (2015-2016) та «Нілуфера» (2016-2017).

Відзначимо, що Ірина Трушкіна є однією з найтитулованішіх волейболісток України: в ії активі 15 титулів – по 7 перемог в чемпіонаті та Кубку України та перемога в Євролізі.

 

Прес-служба ФВУ