FVU - Facebook FVU - Facebook

 Центральна блокуюча збірної України уклала угоду з російським клубом «Єнісей».

Одна з лідерів южненського «Хіміка» минулого сезону Інна Молодцова вирішила змінити приморський клімат на річний. Причому, географічно пануючий досить далеко та ще й сумнівної якості. Однак, волейболістка вирішила, що їй краще буде продовжити свою кар’єру саме в клубі «Єнісей» із Красноярська, який у минулому сезоні вперше в своїй історії став бронзовим призером російської першості та здобув путівку до Ліги чемпіонів. І тепер багаторазова чемпіонка України мріє набути нового міжнародного досвіту та здобути золоту нагороду ще й у чемпіонаті Росії.

Молодцова вже прибула до Красноярська, була офіційно представлена місцевим волейболісткам, які зустріли її досить привітно, та одразу ж приміряла майку із номером 13. До речі, наступний сезон центральна блокуюча збірної України проведе там не тільки серед нових знайомих: за «Енісей» нині виступає ще одна гравчиня нашої національної команди – зв’язуюча Олександра Перетятько.

Що ж, залишається побажати Інні успішних ігор та подальшого зростання майстерності, яке обов’язково має допомогти їй ще краще заграти й у лавах української збірної!

Прес-служба ФВУ