FVU - Facebook FVU - Facebook

Капітан збірної України Надія КОДОЛА напередодні відбіркового турніру чемпіонату світу розповіла, як пройшла підготовка, про настрій всередині команди.

Напередодні кваліфікації чемпіонату світу, яка стартує в Баку 30 травня, своїми думками стосовно турніру поділилася зв’язуюча Олена НОВГОРОДЧЕНКО, яка дебютувала в збірній саме у матчах світового відбору чотири роки тому.

Одна з найдосвідченіших волейболісток збірної України Олександра ПЕРЕТЯТЬКО розповіла про те, як команда готувалася до відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 (30 травня-3 червня).

 

Новачок національної збірної України, яка 30 травня розпочинає боротьбу у відборі на чемпіонат світу-2018, 18-річна ліберо «Хіміка» Христина НЄМЦЕВА – поділилася своїми враженнями напередодні змагань.

Діагональна Олеся РИХЛЮК після довгої перерви повернулася до національної збірної України і готується до кваліфікації на чемпіонат світу-2018. До вашої уваги - інтерв’ю волейболістки прес-службі ФВУ...

3-го червня в Києві відбуватиметься свято спорту - Олімпійський день, яке традиційно присвячене заснуванню Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року).

В Ужгородському спорткомплексі «Юність» відбувся міжнародний волейбольний турнір серед ветеранів, приурочений 85-річчю Івана Скрябіна - першого майстра спорту СРСР з волейболу в західній Україні.

 У Києві стартували історичні фінальні змагання Шкільної ліги волейболу.

 Традиційний юнацький турнір з волейболу, присвячений пам'яті Героя України, багаторічного керівника СДЮСШОР №2 Бориса Литвака пройшов в Одесі 8-9 квітня.

В п’ятницю в приміщенні Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника відбулись загальні звітно-виборчі збори Івано-Франківської обласної федерації волейболу. Серед запрошених гостей був президент ФВУ і за сумісництвом віце-президент ІФОФВ Михайло Мельник.