FVU - Facebook FVU - Facebook

 У Києві стартували історичні фінальні змагання Шкільної ліги волейболу.

Як ми вже повідомляли, всеукраїнський турнір серед дітей-аматорів шкільного віку - це ноу-хау, запропоноване колишнім Головою освітянського спорту і теперішнім очільником Федерації волейболу України Михайлом Мельником. На щастя, до нього цілком адекватно поставилося керівництво Міністерства освіти і науки України, Мінмолодьспорту та Національного олімпійського комітету. А головне - велике схвалення така ініціатива викликала у Міжнародній федерації волейболу. Тож, можна сказати, зусиллями одних та за всебічної підтримки других, дебютний турнір із проекту перетворився на реальність. І ось на фінальні змагання, ареною яких стали спеціально підготовлені корти гостинної Міжнародної тенісної академії, що в столичній Пущі-Водиці, зібралися більше шестисот(!) учасників із 24 областей країни та Києва...

 

Урочисте відкриття, за допомогою запальних виступів дитячо-юнацьких творчих колективів, перетворилося на таку собі виставу, що сприяло підвищенню у дітей і без того по-справжньому святкового настрою. Особливо ж вразило, як переповнений зал, як кажуть, від малого до великого, разом із почесними гостями, жваво співав Гімн України, і це єднання, нема сумнівів, допомогло ще більше відчути неординарність грандіозної події.

 

Підкреслювали це у своїх промовах і ті самі почесні гості...

- Зараз ви всі перегортаєте нову сторінку в історії вітчизняного волейболу, - зауважив президент ФВУ Михайло МЕЛЬНИК. - Адже ніколи раніше змагання такого рангу і розмаху в нашій країні не проводилися. Особливо ж приємно бачити зараз не вихованців спеціалізованих ДЮСШ чи відповідних секцій, а, так би мовити, рядових учніх загальноосвітніх шкіл, які, тим не менш, по-справжньому люблять цей прекрасний вид спорту. І нехай далеко не всім судилося стати майбутніми призерами цих змагань, а також новими зірками волейболу, насправді сьогодні переможцями серед вас є всі без винятку! Адже сам цей крок - не спокусится, пробачте за порівняння, різноманітними компьютерними іграми або іншими малорухливими справами, а вибрати волейбол - це вже велика перемога кожного над самим собою. І саме таким рішучим та волевим особистостям, зрештою, підкоряються не тільки спортивні вершини, але й будь-які інші, і саме таким посміхається пані Фортуна. Ну, а поки бажаю, щоби протягом цих трьох змагальних днів вона посміхалася на ігрових майданчиках справді найсильнішим та найспритнішим!

  

Залишається додати, що медалі кубки та спеціальні призи учасники змагань виборюватимуть серед хлопців і дівчат у двох вікових категоріях: 2000 р.н і молодші та 2003 р.н. і молодші. А вже завтра, до речі, серед глядачів буде перебувати й один із керівників Департаменту розвитку волейболу при Міжнародній федерації волейболу, котрий спеціально прилетів до Києва. Тож нехай юним волейболістам цей факт послужить додатковим стимулом!

Прес-служба ФВУ