FVU - Facebook FVU - Facebook

В Ужгородському спорткомплексі «Юність» відбувся міжнародний волейбольний турнір серед ветеранів, приурочений 85-річчю Івана Скрябіна - першого майстра спорту СРСР з волейболу в західній Україні.

Ветеранські змагання проходили у трьох номінаціях. У номінації «Жінки 50+» переможцем стала команда «Сакура» (Закарпаття). На другому місці – «Черешенька» (Мелітополь), на третьому – «Галичина» (Львів). До п’ятірки кращих також увійшли команди ветеранів волейбольного клубу «Ліберо» з міста Біла Церква Київської області та «Барвінок» (Львів).

У номінації «Чоловіки 50+» перше місце завоювала команда «Галичина» (Чернівці). Друге місце зайняли волейболісти команди «Ужгород-50», третє – «Ельдорадо» (Чернівці). Лише трохи не вистачило до п’єдесталу пошани нашим гостям зі Словаччини – команді міста Кошице.

У номінації «Чоловіки 60+» трійку призерів склали команди ветеранів «Закарпаття», «Толео» (Київ) та Ужгородського району.

Призери змагань нагороджені кубками, дипломами та медалями організаторів. Їх вручили голова Федерації волейболу Закарпатської області Володимир Фленько та президент Федерації волейболу України Михайло Мельник. Іван Скрябін отримав пам’ятну нагороду від ФВУ.

Отже, міжнародний волейбольний турнір ветеранів в Ужгороді вдався на славу. За відгуками його учасників та представників команд, він був гарно організований, в чому заслуга управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації (Віталій Ерфан) та Федерації волейболу Закарпатської області (Володимир Фленько). Усі умови для проведення змагань були створені у спортивному комплексі «Юність» (Іван Риляк).

Для учасників турніру була організована цікава культурна програма. Вони мали можливість відвідати цьогорічний фестиваль «Сакура Фест 2017» в місті Ужгороді, а Федерація волейболу Закарпаття пригостила учасників смачним бограчем.

 

Прес-служба ФВУ за матеріалами volleyball.ua.