FVU - Facebook FVU - Facebook

 Під час проведення в Івано-Франківську міжнародного турніру Євроліги в групі В керівництво національної федерації відзвітує за проведену роботу протягом минулих 12-ти місяців.

9-11 червня Івано-Франківськ стане меккою вітчизняного волейболу не тільки з причини проведення тут матчів Євроліги в групі В, де силами поміряються чоловічі збірні України, Ізраїлю, Данії та Угорщини. Паралельно відбудеться ще й засідання виконкому Федерації волейболу України та пройде традиційний щорічний Конгрес ФВУ. Нагадаємо, що торік він був звітно-виборчим, за підсумками якого федерацію очолив Михайло Мельник. Саме його виступ стосовно підсумків роботи за минулі з того часу якраз 12 місяців і буде у центрі уваги.

Також, за словами відповідального секретаря ФВУ Володимира Трофимова, звітуватиме ревізійна комісія і будуть підбиті підсумки використання фінансового бюджету за рік 2016 та на сьогоднішній день року поточного, а ще делегати обговорять план бюджету на рік 2018. Нарешті, вони мають прийняти рішення щодо добавлення до складу виконкому ФВУ двох нових членів.

Ну і, звичайно ж, у центрі уваги всіх присутніх будуть безпосередньо волейбольні поєдинки, де наша національна команда націлена тільки на перемоги. Тож уболіватимемо за неї разом!  

Прес-служба ФВУ