FVU - Facebook FVU - Facebook

 Суперники збірної України в груповому турнірі чемпіонату світу (U-21) збірні Італії та Аргентини зіграють між собою в товариських матчах напередодні Мундіалю. 

Крім того, наші суперники зіграють з ще одним учасником чемпіонату світу (U-21)  – збірною Китаю. Про це повідомив сайт Федерації волейболу Італії. Також повідомляється, що 10 червня до команди приєднається основний зв’язуючий збірної на чемпіонаті Європи (U-20) Ріккардо Сбертолі, який попередньому етапі підготовки він участі не брав.

Загальний календар спарингів такий:

11 червня. Пьянконьо (провінція Брешія). Італія-Аргентина

12 червня. Пьянконьо. Аргентина - Китай

13 червня. Пьянконьо. Італія - Китай

15 червня. Пьянконьо. Італія - Аргентина

17 червня. Кельн (Німеччина). Італія - Китай.

За попередньою інформацією планувалися також матчі зі збірною Ірану. Але плани змінилися, коли стало відомо, що іранці потрапили в одну групу з італійцями на чемпіонаті світу. Втім, аргентинська збірна також в цій групі, але спаринги з цією командою скасовані не були. 

ІТАЛІЯ. ПІДГОТОВКА

Збірна Італії приступила до підготовки ще 30 квітня. На початку зборів у складі команди Мікеле Тотіре, який був керманичом команди і на минулорічному Євро, 14 волейболістів: зв’язуючі – Нікола Салсі («Модена»), Франческо ДЗОППЕЛАРІ («Падуя»), догравальники - Роберто КОМІНЕТТІ («Канту»), Паоло ДЗОНКА («Потенца Пичена»), Габріелє ДІ МАРТІНО («Пьяченца»), Джуліо ПІНАЛІ («Модена»), Паоло Луіджі Ді Сільвестре («Любе Чивітанова»), який приєднався до команди після виступу у фінальній частині чемпіонату Італії, Олександр Шадчин («Монца»), центральні блокуючі - Альберто Марра («Модена»), Джанлука ГАЛАССІ («Мілан»), Роберто РУССО («Клуб Італія»), діагональний - Юрі РОМАНО («Дьяволі Роса Бружеріо»), ліберо - Алессандро ПІЧЧІНЕЛЛІ («Клуб Італія») та Стефано Марчіні («Равенна»).

Знов таки, за інформацією Федерації волейболу Італії (від 28 травня) у складі вже відсутній Олександр Шадчин – син відомого українського волейболіста, який має таке ж ім’я та прізвище. Він був в поширеній складі і напередодні Євро, але у фінальну заявку теж не потрапив.

Таким чином, у нинішньому складі збірної Італії десять (враховуючи зв’язуючого Сбертолі, вони виділені прописними літерами) з 12-ти гравців, які були в заявці на Євро-2016.

Скоріш за все, двома зайвими стануть третій зв’язуючий та другий ліберо, а новачками стануть догравальник Паоло Ді Сільвестре та центральний Альберто Марра.

 

Прес-служба ФВУ