FVU - Facebook FVU - Facebook

Запорізька волейболістка Євгенія ЩИПКОВА, яка разом з Валентиною ДАВІДОВОЮ посіла 17-е місце на чемпіонаті світу у Відні, в інтерв’ю прес-службі ФВУ проаналізувала виступ пари на цих змаганнях.

 В п’ятницю, 28 липня, українська пара Валентина ДАВІДОВА/ Євгенія ЩИПКОВА розпочне свій виступ на чемпіонаті світу у Відні. До вашої уваги інтерв’ю напередодні старту.

 На XXIII літніх Дефлімпійських іграх, що проходять у турецькому місті Самсун, наші спортсмени поки йдуть без втрат.

На пляжних кортах латвійської Юрмали у фіналі континентальної першості участь візьмуть чемпіони України Бабіч-Гордєєв у чоловіків, а також два українських жіночих дуети Давідова-Щипкова та сестри Махно.

Із усіх українських пар, які приймали участь у пляжних турнірах цього тижня, найвище піднялися володарі тогорічного Кубка України Інна та Ірина Махно.

В австрійському Бадені завершився чемпіонат Європи з пляжного волейболу для гравців не старше 22-х років.

У Голландії на тризірковому турнірі ФІВБ в основній сітці одна українська пара із чотирьох заявлених.

Жіноча пара із Запоріжжя Валентина Давідова/Євгенія Щіпкова візьме участь у чемпіонаті світу з пляжного волейболу, який цього року прийматиме Австрія.

На тризірковому турнірі ФІВБ з пляжного волейболу чемпіонки України не змогли подолати груповий етап.

Усі три українські команди, які боротьбу на тризірковому турнірі ФІВБ з пляжного волейболу розпочали у кваліфікації, залишилися за бортом змагань.

Дочірні категорії