FVU - Facebook FVU - Facebook

Українська пара Олег ПЛОТНИЦЬКИЙ (Харків)/ Денис ДЕНИСЕНКО (Запоріжжя) вийшла у півфінал чемпіонату Європи (U-22) з пляжного волейболу, який відбувається в грецьких Салоніках.

ДІВОЧА СІТКА. БІЙ ФАВОРИТУ

Наша дівоча пара Дар’я Удовенко/ Єлизавета Суліма вибула з боротьби на стадії 1/8 фіналу, в напруженій боротьбі програвши німецькому дуету Ліза Арнхольдт/ Надя Гленцке, посіяному четвертим – 0:2 (19:21, 25:27). У підсумку – дев’яте місце.

ЧОЛОВІЧА СІТКА. ГРЕКИ – РАЗ, ГРЕКИ – ДВА

Мабуть, парадоксально, але зустріч 1/8 фіналу з грецькою парою Баніотіс/ Терзоглу – передостаннім номером рейтингу Євро – склалася для українців набагато важче, ніж з їхніми співвітчизниками чвертьфіналу, які були на першій сходинці. Втім, на вікових чемпіонатах саме господарям, незалежно від набраних очок, зазвичай віддають перший номер посіву.

В 1/8-й гра розвивалася з перемінним успіхом. І в першій, і в другій партіях почергово попереду, на один-три м’ячі, були і греки, і Плотницький/ Денисенко, але кінцівки залишалися за українською парою.

Перша партія (від господарів) – 10:8, 11:10 (допоміг блок), 14:14, 16:14, 17:17 (ейс Плотницького), 18:20 (дві поспіль атаки), 19:21 (Денисенко прийняв та потужно пробив).

Друга партія – 9:6, 11:11, 14:14, 17:21. 2:0 – українці у вісімці кращих команд у цій віковій категорії.

Гра з лідером рейтингу взагалі стала найкоротшою для українців на цьому чемпіонаті. Щоправда, у цих лідерів не було залікових очок в цьому рейтингу. Так що, сама по собі поразка не стала великою несподіванкою.

На старті першої партії після того, як Денисенко заколотив м’яч у сторону суперника рахунок став 7:3. Удар Плотницького, який атакував після захисної дії Денисенка, став явною несподіванкою для суперника – 11:8. Той же Плотницький потужним пострілом довів перевагу до п’яти очок – 15:10, а потім чітко вклав м’яча в руку Денисенку – 16:11. Несподіванка зкидка харків’янина замість очікуваної передачі зовсім збила з толку суперника – 19:13. На десерт Денисенко здійснив неймовірний сейв, а його напарник зходу переграв блок суперника – 21:15.

Від удару, отриманого в першому сеті, господарі, мабуть так і не відійшли. Українці повели 9:4. Максимум, чого досягли греки – «-3» (10:7). Хлопці впевнено тримали свій зйом, а брейкові очки набирали за рахунок чіпкого захисту, а також блоку. Так, переможне очко Олег Плотницький завоював саме блокуванням, закривши суперника на краю сітки.

2:0 – тепер українців чекає матч з норвезькою парою Мол/ Сьорум, який перемогли росіян Велічко/ Сиволап (Росія) – 21:17, 21:17. Початок - у неділю о 14.00. Трансляція на Інтернет-каналі Лаола1.