FVU - Facebook FVU - Facebook

Усі три українські команди, які боротьбу на тризірковому турнірі ФІВБ з пляжного волейболу розпочали у кваліфікації, залишилися за бортом змагань.

Запорізька пара Бабіч/Гордєєв, завдяки високому світовому рейтингу перший раунд кваліфікації московського турніру пропускала, а путівку у основну сітку змагань виборювала у протистоянні із росіянами Ліхолєтовим і Лєшуковим. Стартовий сет виявився за українськими чемпіонами - 21:19. Українці контролювали хід гри, тримали суперника на безпечній дистанції і, врешті, записали партію собі в актив. Наступний сет Бабіч/Гордєєв розпочали просто приголомшливо - 6:1. Росіяни постійно намагалися дістати наших у рахунку, але дистанцію у два-три очки українці намагалися утримувати. Розв'язка партії виявилася для Ярослава і Миколи вкрай драматичною. Свій матчбол вони не використали, а от Ліхолєтов і Лєшуков не лише зрівняли рахунок - 20:20, а й на куражі поставили ефектну крапку у другому сеті - 22:20. На такому ж куражі російські пляжники провели і тай-брейк - 15:11. 
Срібні призери останнього чемпіонату України з пляжного волейболу Олексій Денін та Сергій Попов у Москві свій шлях до основної сітки розпочали у першому раунді кваліфікації. Суперники на старті високі на зріст ізраїльські пляжники Хілман/Файга боротьби українцям не нав'язали. Наша пара Денін/Попов легко розібралася із опонентом у двох партіях - 21:13, 21:14. Вихід в основну сітку змагань Олексію та Сергію перегородили норвезці Сорум/Мол. Перший сет наші віддали супернику без боротьби - 12:21, а от у наступному поступилися у напруженому протистоянні - 19:21.
За схожим сценарієм пройшли турнірним шляхом у Москві і сестри Махно. У стартовому кваліфайраунді українки легко здолали молодих росіянок Ганенко та Новікову - 2:0 (21:12, 21:13), а за вихід в основну сітку поступилися восьмим сіяним француженкам Lusson/Jupiter - 1:2 (15:21, 21:13, 11:15).

Але без представництва українців в основній сітці змагань на турнірі в Москві не обійшлося. У жінок чемпіонки України Валентина Давідова та Євгенія Щіпкова на сьогодні мають високий світовий рейтинг, тому місце серед еліти забронювали собі заздалегідь.

Прес-служба ФВУ.