FVU - Facebook FVU - Facebook

З 28 по 30 квітня відбудеться щорічний семінар для суддів з волейболу пляжного. Цього року він буде організований в м. Харків перед початком сезону.

У іванофранківському містечку Долина відбувся останній турнір у календарі зимової "пляжки", який став міжнародним.

На фінальних етапах зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у юнаків U-17 та дівчат U-15 перемогли головні фаворити.

У зимовому чемпіонаті України з пляжного волейболу визначилися переможці і призери у дівчат у категорії U-17 і у юнаків у віці U-15.

У Кременчуці визначилися перші переможці зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у дівчат у категорії U-19.

Змаганнями у Чорноморську U-15 завершилися попередні етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу.

У Первомайському і Чернігові відгриміли етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат U-17 та юнаків U-15!

У Новій Каховці і Запоріжжі завершилися етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у вікових категоріях U-17 та U-15.

Переможцями етапу у дівчат стали рівненчанки Нємухова/Грищенко, а у юнаків - Чемшит/Яковлєв.

Своїми враженнями діляться учасники цього заходу - голова комісії ФВУ з волейболу пляжного Валерій Задорожний, куратор дитячо-юнацького напрямку комісії Анжела Зінченко та тренер Олексій Кулініч.