FVU - Facebook FVU - Facebook

З 28 по 30 жовтня у Харківі відбувся досить цікавий семінар-практикум для тренерів з волейболу пляжного.

Комісією з волейболу пляжного ФВУ вперше організований подібний захід, що спрямований на підвищення кваліфікації українських тренерів. За ініціативи голови комісії Валерія Задорожного, до організації та проведення даного заходу були залучені тренер збірної команди України Олексій Кулініч, члени комісії, дитячі тренери Сергій Тимчак та Анжела Зінченко, координатор з волейболу пляжного ФВУ Олександр Самсонюк.

Основу семінару склали практична та теоретична частина. Під час практичної частини Олексій Кулініч ознайомив всіх з методикою спеціальної та загально фізичної підготовки спортсменів перед початком сезону, продемонстрував різноманітні вправи спрямовані на вдосконаленні технічних дій гравців, а також їхню взаємодію під час ігрових ситуацій.

Наступного дня основна увага була приділена теоретичній частині в якій Сергій Тимчак поділився як власним досвідом щодо підготовки молодих спортсменів так і методиками, що були представлені під час семінару ЄКВ влітку в Чехії під час чемпіонату Європи до 18 років. Анжела Зінченко під час свого виступу зробила акцент на важливості психологічної складової у вихованні юних волейболістів. Далі продовжив виступ Олексій Кулініч, який на прикладі відеофрагментів за участю українських команд зробив аналіз технічних та тактичних дій спортсменів, їх взаємодії на майданчику.

Наступним виступив Олександр Самсонюк, котрий розповів про національну та міжнародну систему турнірів, шляхи підготовки команд у волейболі пляжному на прикладі іноземних федерацій.

Підсумував теоретичну частину Валерій Задорожний, який познайомив присутніх із новим складом комісії з волейболу пляжного, а також планом її діяльності на найближчий період.

Під час останнього дня семінару був проведений виставковий турнір серед юнацьких команд, на якому учасники під керівництвом Олексія Кулініча змогли на практиці застосувати теоретичні знання стосовно аналізу техніко-тактичних дій команд та методів їх реалізації в ході матчів.

По завершенні даного семінару, всім учасникам були вручені сертифікати, а це 32 тренери із 17 міст, котрі представляли 9 областей. Варто відзначити, що окрім вже досвідчених тренерів було й багато початківців, які тільки починають розвиватися в цьому напрямку.

Валерій Задорожний, голова комісії з волейболу пляжного ФВУ, відзначив, що це лише перший із числа семінарів, які заплановані в найближчі сезони та які будуть організовані комісією з волейболу пляжного спільно з ФВУ.

Фотогалерея. Відеогалерея.

 

 

Прес-служба ФВУ