FVU - Facebook FVU - Facebook

У Новій Каховці і Запоріжжі завершилися етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу у вікових категоріях U-17 та U-15.

Видно, що пляжний волейбол у Запоріжжі люблять і учасники змагань у це спортивне місто приїздять залюбки. На дівочому етапі у категорії U-15 змагалося аж 49 команд! Без поразок увесь турнірний шлях пройшли представниці Чорноморська Анна Чечельницька та Ольга Авторська. Протягом змагань їхня перевага над суперницями була беззаперечною, хоча у фіналі одеський дует Руслана Крива/Дарія Капланська переможницям вдалося здолати за практично рівної боротьби - 2:0 (21:14, 21:17). У матчі за "бронзу" перемогла ще одна пара із Чорноморська Романюк/Сердюк, яка суперниць із Сум Удовенко/Донська переграли також у двох партіях - 21:12, 21:8.

У юнаків у категорії U-17 у Новій-Каховці переміг старший із братів Бойко - Олександр, який виступав у парі із Денисом Кравченко із Олешок. Чемпіони етапу не програли жодної гри, хоча у третьому раунді у матчі проти представників Чорноморська Григорія Штурхаля і Кирила Пінчука знаходилися у кроці від поразки. Поступившись у стартовому сеті - 17:21, у двох наступних пара Бойко/Кравченко проблем уже не відчула - 21:12, 15:7. Ці ж суперники знову зустрілися у півфіналі. Херсонські пляжники зробили правильні висновки і перемогли чорноморський опонентів - 2:0 (21:16, 21:12). У фіналі Олександр Бойко та Денис Кравченко перемогли також у двох партіях чернігівський дует Кірієнко/Ячний - 21:12, 21:17. Чорноморці Штурхаль і Пінчук у підсумку стали третіми, перегравши у заключному своєму поєдинку земляків Кирила Кліцмана та Миколу Діянова - 21:15,21:9.

Прес-служба ФВУ.