FVU - Facebook FVU - Facebook

У Первомайському і Чернігові відгриміли етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат U-17 та юнаків U-15!

Етапи дитячого зимового чемпіонату України продовжують користуватися величезною популярністю серед учасників, які свої пляжні навики удосконалюють на паркеті у залі. На етапи у Первомайський і Чернігів за нагородами приїхало 57 команд! Не рекорд, але масовість і географія вражає. У дівчат, які змагалися у відмінних умовах на Харківщині, перемога дісталася рівненській парі Анастасія Нємухова/Катерина Дашевська. Дівчата турнірним шляхом жодного разу не відчули гіркоту поразки. Переможницям не легко було у півфіналі, коли вдалося здолати пару із Деражні Чорна/Мельник - 2:0 (21:17, 23:21) і у поєдинку за "золото", де також рівненчанки здобули перемогу у двох партіях над командою з невеликої херсонської Чулаківки, що минулого року переїхала до столиці Волосян/Олійник - 2:0 (23:21, 21:16). У поєдинку за третю позицію чорноморська пара Софія Рилова/Анна Чечельницька перемогла деражнянок Ірину Чорну/Ольгу Мельник - 2:0 (21:15, 22:20). У зимовому чемпіонаті України у цьому віці U-17 залишилося провести фінальний етап, що прийматиме у березні Чорноморськ.
У юнаків U-15 другий тур зимового чемпіонату України з пляжного волейболу приймав Чернігів. Тут до перемоги на етапі дуже легко прийшла новостворенна харківсько-бахмутська пара Борис Яковлєв/Назар Гетьман. У перевазі цих юнаків глядачі не засумнівалися в жодному із поєдинків. Навіть у фіналі проти рівненського дуету Омельчук/Новак боротьби не вийшло - 2:0 (21:15, 21:13). У бронзовому фіналі перемога дісталася чернігівчанам Дмитру Кузьменку і Павлу Семеренку, які у напруженій боротьбі виявилися сильнішими за сімейний дует з Рівного Станіслав Онуфрейчук/Тимофій Онуфпейчук - 2:0 (21:18, 22:20). Фінал у юнаків у цій віковій категорії прийматиме у середині березня Запоріжжя.

Прес-служба ФВУ.