FVU - Facebook FVU - Facebook

З 28 по 30 квітня відбудеться щорічний семінар для суддів з волейболу пляжного. Цього року він буде організований в м. Харків перед початком сезону.

Під час семінару будуть обговорені нововведення в правилах ФІВБ з волейболу пляжного та їх застосування, зміни до регламенту проведення змагань з волейболу пляжного в Україні, розглянуті та проаналізовані різноманітні випадки в чемпіонаті України та міжнародних турнірах. Також судді зможуть закріпити отриманні знання під час практичних завдань на пляжних кортах.

День приїзду та реєстрація до 12-00 28 квітня. Початок семінару о 13-00. Адреса місця проведення семінару: Харків, вул. Шевченка, 270, ГРК "Британія".

УВАГА! Всім, хто бажає взяти участь в даному семінарі, обов'язково потрібно надіслати попередню заявку-анкету та фото до 20 квітня на електронну Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . З оригіналом заявки-анкети, учасникам семінару необхідно мати медичну довідку та розмірну сітку для уніформи.

В розділі "Волейбол пляжний" Ви можете ознайомитись з планом проведення семінару та скачати необхідні документи.

 

 

ФВУ