FVU - Facebook FVU - Facebook

Наставник «Локомотива» вважає, що саме після того поєдинку його підопічні повірили в загальний успіх.

За підсумками чемпіонату України серед жінок кращі команди та гравці в окремих номінаціях отримали заслужені нагороди.

Вінницький «Білозгар», обігравши тернопільську «Галичанка» в драматичній «п’ятихатці», завоювала срібні медалі чемпіонату України. Про те, як це було, в нашому звіті.

Двічі здолавши на власному майданчику "Барком-Кажани", харківські волейболісти знову вибороли золоті медалі національної першості.

Вінницький «Білозгар» обіграв луцьку «Волинь» у 2-му фінальному турі, що проходить в Южному, та вийшов на друге місце.

«Вінниця» втретє поспіль обіграла «Новатор» без жодних шансів для останнього.

Сьогодні та завтра "Локо" і "Барком-Кажани" проведуть чергові поєдинки у боротьбі за чемпіонський титул.

Наставник «Хіміку» Андрій РОМАНОВИЧ та авторка «золотого м’яча» Анастасія ЧЕРНУХА поділилися своїми враженнями після завоювання командою сьомого чемпіонського титулу.

«Хімік» переміг вінницький «Білозгар-Медуніверситет» в першому матчі 2-го фінального туру і гарантував собі сьомий чемпіонський титул - рекордний для жіночих чемпіонатів України. По шість титулів у черкаського «Круга» та луганської «Іскри».

З 20 по 22 квітня в Южному четвірка кращих жіночих команд України визначатиме переможця та призерів чемпіонату України 2017 року. Заплановані прямі трансляції.