FVU - Facebook FVU - Facebook

«Хімік» провів відкрите тренування напередодні старту 2-го фінального туру чемпіонату України, який стартує в Южному в четвер.

Южненська команда, нагадаємо, здобула три перемоги в 1-му турі, який відбувся в Тернополі, і знаходиться в одному кроці від сьомої чемпіонського титулу – рекордного для чемпіонату України серед жінок. Незважаючи на велику перевага перед переслідувачами, керманич та гравці налаштовані переможно провести останні матчі сезону. 

Андрій РОМАНОВИЧ, головний тренер ВК «Хімік»:

- Коротенько про перший фінальний тур. Результат є, але в повній мірі ви задоволені діями своїх підопічних?

- Тренер завжди незадоволений грою в повній мірі, але результатом задоволений. Команда виконала завдання і досить ефективно виглядала на майданчику. Таким чином, до завдань, які ставилися перед першим туром, впоралися.

- Які завдання команда виконувала в тренувальному процесі між турами?

- Завдання №1 - утримати рівень підготовки, який був в першому фінальному турі, і в такий же формі підійти до останнього туру. Звичайно, ми - лідери, набагато відірвалися від переслідувачів. Ще на початку сезону ми були головним претендентом на чемпіонство, але не говоритимемо гоп, поки не перестрибнули. Дочекаємося все-таки офіційної перемоги.

- Чи не відчувається розхолодженого стану всередині команди, враховуючи, що перевага дійсно солідне?

- Думаю, що навіть невеликої розхолодженості вистачить для того, щоб дати результат. Але ми не допускаємо її, щоб і в заключному турі показати достойну гру. В першу чергу, перед своїми вболівальниками, перед керівництвом, все-таки останні ноти завжди залишаються в пам'яті. Чемпіонат чемпіонатом, але в пам'яті уболівальників завжди залишаються останні тури, останні ігри сезони. Тому хочеться, щоб у них залишилися тільки хороші спогади від нашої гри.

- Хочеться, напевно, в історію увійти, вигравши сьомий чемпіонський титул та завершивши сезон без поразок?

- Звичайно, хочеться, але це вже другорядні моменти. Скажемо так, для статистики. Хоча, безумовно, хочеться і в цьому плані чимось відзначитися.

- Напевно розраховуєте побачити на трибунах і вболівальників під час заключного туру?

- Ми завжди чекаємо глядачів на наших іграх. У нас є вболівальники, які з командою і в важкі, і в щасливі моменти. Тому з надією на чемпіонство, хочеться, щоб наші вони були з нами і в заключному турі. 

Христина НЄМЦЕВА, гравець ВК «Хімік»:

- Христина, які враження залишив перший фінальний тур?

- Грала я небагато - як зазвичай, виходила тільки на задню лінію як гравець захисного плану Мені, напевно, найбільше запам'яталася остання гра - з луцькою «Волинню». У цьому матчі я подавала, і мені навіть вдалося зробити ейс. Мені це найбільше і запам'яталося.

- З ким із суперників довелося складніше. Очікувалося, що так буде з «Галичанкою», але й з «Волинню» довелося непросто, чи не так?

- З «Волинню» завжди непросто грати, тому ця команда грає високо і тому складно блокувати. Особисто мені складно грати з усіма, ну а як буде на домашньому турі, подивимося.

- «Хіміку» залишається виграти всього один матч, щоб стати чемпіоном. Це не розхолоджує?

- Ні звичайно. Хочеться закінчити сезон красиво, не хочеться йти на відпочинок навіть з однією поразкою. Тому будемо намагатися і викладатися на повну в кожному матчі.

- Тобто коронувати «Хімік» зарано?

- Так (сміється). Коли вже будуть медалі на шиї, тоді вже можна буде вітати в повній мірі.

Дар’я СТЕПАНОВСЬКА, капітан ВК «Хімік»:

- Дар’є, ви пропускали перший фінальний тур через травму пальця. Як почуваєте себе зараз?

- Все нормально, спасибі, видужую, - пояснила Дар’я, показуючи травмований палець. - Так сталося, що на одному з тренувань я зламала палець, тому мої дії були обмежені, і тренер не міг розраховувати на мене в першому фінальному турі.

- Зараз тренуєтеся в повному обсязі?

- Так, тренуюся в повному обсязі, за винятком деяких елементів.

- У домашньому турі гратимете?

- Звичайно.

- Які очікування від домашнього туру?

- У нас залишилися три останні гри в сезоні і, звичайно, хотілося закінчити чемпіонат з хорошим настроєм. Знаю, що для завоювання чемпіонського титулу нам достатньо виграти один матч, але при своїх уболівальниках ми, природно, хочемо перемогти у всіх іграх.

Звичайно, хотілося б побачити на домашніх іграх, якщо не повний зал, то як можна більше вболівальників, тим більше що, це наші останні ігри в сезоніі. Ми завжди маємо потребу в підтримці наших глядачів.

 

ТРЕНУВАННЯ "ХІМІКА". ВІДЕОКЛІП

 

 Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»