FVU - Facebook FVU - Facebook

 Наставник «Локомотива» вважає, що саме після того поєдинку його підопічні повірили в загальний успіх.

Після переможного четвертого матчу золотої серії, котрий зробив харківський «Локомотив» 17-разовим чемпіоном України, коментарі його гравців і наставників тривалий час були надто емоційними. І лише трішки згодом, колі ці самі емоції дещо вгамувалися, можна було почути більш зважену й аргументовану оцінку грандіозної події…

Ігор ЗЯБЛИЦЕВ, головний тренер «Локомотива»:

- Зараз, після перемоги, є одночасно і радість, і якась спустошеність. Ті поєдинки, що були зіграні у фінальній серії, забрали дуже багато нервів та емоцій, як у мене, так і у хлопців. Перед початком фінальної серії я говорив, що це буде справжня битва нервів і психології. Жодних тактичних сюрпризів один одному команди піднести вже не могли. До кого повернеться вдача в цей момент, той і стане чемпіоном. Удача посміхнулася нам.

- Який найважливіший, на ваш погляд, фактор, що допоміг «Локомотиву» перемогти?

- Гадаю, найважливіший момент у серії був тоді, коли ми обіграли «Барком» у другому матчі у Львові. Потім у нас була двотижнева перерва перед харківським туром, і було видно, що хлопці вже психологічно готові перемагати, йти до чемпіонства. Це те, чого нам так не вистачало в Кубку України. Гравці «Локомотива», як то кажуть, відчули запах крові, і зрозуміли, що вони можуть вигравати. Причому, вигравати переконливо. Тому в кінцівках партій вони не спасували, а «дотиснули» суперника.

Але треба віддати належне і «Баркому». Це хороша команда з досвідченими волейболістами. Проте тут була гра нервів. Інакше такі перемоги не приходять.

- Вірили або знали, що станете чемпіонами?

- Якщо не вірили би, то не грали б у фінальній серії за золоті нагороди. Почали вірити, що станемо чемпіонами, після ігор у четвірках. Особливо у Львові. Кожна бойова гра, по-перше, додавала майстерності нашим молодим гравцям, а по-друге, що найголовніше - впевненості. За рахунок цього і перемогли…

Прес-служба ФВУ, (за інформацією офіційного сайту «Локомотива»)