FVU - Facebook FVU - Facebook

Волейболістки «Хіміка», котрий, як відомо, всьоме завоював чемпіонський титул, поділилися своїми  враженнями за підсумками сезону.

Дар’я ДРОЗД: «Дочка сказала:« Мама, я пишаюся тобою» 

Центральна блокуюча «Хіміка» Дар'я ДРОЗД, яка вдруге стала чемпіонкою України, своїми враженнями за підсумками сезону ділилася разом їз своїм головним уболівальником – дочкою Міланою.

22 квітня. Южне. Дар’я ДРОЗД з донькою Міланою та одноклубницею Катерину СИЛЬЧЕНКОВОЮ.

 

- Перемагати в чемпіонаті України - це завжди приємно, - з посмішкою говорить Дар’я. - Це класно, це здорово. Добре, що це сталося вдома. Ми граємо для своїх глядачів. Тішимо їх і самі радіємо, що ми разом.

- Хто першим вас привітав вас з чемпіонством?

- Доця. Прибігла, обняла, поцілувала. Сказала: «Мама, я пишаюся тобою». Це самі золоті слова, які я чула. 

Інтерв’ю Дар’ї ДРОЗД. ВІДЕО

 

Аліна СТЕПАНЧУК: «Легких перемог в чемпіонаті не буває» 

Ліберо «Хіміка» Аліна СТЕПАНЧУК стала другою шестиразовій чемпіонкою України в складі южненський команди, повторивши минулорічне досягнення Катерини КАЛЬЧЕНКО. На сьогоднішній день одна з найдосвідченіших волейболісток команди проаналізувала минулий сезон, ну і звичайно, сказала пару ласкавих слів на адресу вінницького «Білозгар» де вона грала до переходу в «Хімік»: 

22 квітня. Южне. 14 титулів на трьох. Шестикратна чемпіонка України Аліна СТЕПАНЧУК (в центрі) з головним трофеєм Суперліги в компанії двох чотирикратних - Дар'ї Степановської і Міни ТОМІЧ 

 

- Оскільки ми достроково стали чемпіонами, то вся основна радість була в перший день цього туру, а зараз вже, можна сказати, залишки. Ну а відчуття, звичайно ж, самі позитивні.

- У вас за плечима шість перемог в чемпіонаті України. Якою вийшла ця? Чи можна її назвати найлегшою? Або легких перемог все ж не буває?

- Легких перемог ніколи не буває. Буває, що в грі виникає сумбур. Якщо говорити про чемпіонат в цілому, то зараз, на жаль, настав такий час, що команди ледве тримаються. Слава Богу, що вони присутні. У цьому сезоні рівень трохи не такий, як навіть в минулому чемпіонаті. Ну, суперники в будь-якому випадку дають бій, борються за свої позиції. Тому не можна говорити, що перемога в чемпіонаті далася легко. Прикладена серйозна праця - і в тренувальній роботі, і в іграх.

- Вперше срібні медалі вперше завоювала команда, що представляє ваше рідну Вінниччину, за яку ви також виступали ...

(Захоплено) - Молодці дівчата. Зайшли в четвірку і відразу на друге місце. Так і треба. Зайшли і без роздуми - чи не на вершину.

- Чекала від них такого?

- Чесно кажучи, я припускала, що вони будуть в четвірці.

- Результат чемпіонату був зумовлений ще в першому турі, в Тернополі, але, тим не менше, вболівальники створили справжню чемпіонську атмосферу в ігровому залі «Олімпу» ...

- Уболівальники у нас, взагалі, молодці. Завжди класно вболівають, підтримують. Особливо в перший день туру, коли нас був «золотий матч». Я вважаю, у нас найкращі вболівальники,

Інтерв’ю Аліни СТЕПАНЧУК. ВІДЕО 

Юлія БОЙКО: «Дуже рада, що мій внесок в цю золоту медаль теж присутній» 

19-річна доігровщіца Юлія БОЙКО, як і три інших одноклубниці - одноліток Юлія МИКИТЮК, а також Діана КАРПЕЦЬ і Катерина ДУДНИК, вперше приміряла золоті медалі. І нехай вона виходила в основі всього два рази, була задіяна набагато більше, ніж в попередньому сезоні. І від цього в тому числі, настрій у волейболістки було більш ніж піднесений. 

- Почуття, звичайно, феєричні, - не приховувала свого захоплення волейболістка. - Дуже рада, що в цьому сезоні більше брала участь в іграх «Хіміка», що мій внесок в цю золоту медаль теж присутній. Ми дуже раді. Ми щасливі.

- Якою вийшла остання гра чемпіонату, де ви брали чималу участь?

- Ця гра пройшла, якщо можна так сказати, без нічого. Ми були заведені, ми знали, що ми чемпіони. Тому гралося легко і завзято.

- Перше чемпіонство вже є, стали більше грати. Які тепер цілі в професійному плані?

- Потрапити в стартовий склад, звичайно. Дуже хочеться. Буду наполегливо працювати, щоб цього домогтися.

Інтерв’ю Юлії БОЙКО. ВІДЕО 

Алла ПОЛІТАНСЬКА: «До себе завжди є претензії по грі» 

Зв’язуюча «Хіміка» Алла ПОЛІТАНСЬКА, окрім золотої медалі, яка стала для неї третьою, вперше отримала приз як найкраща пасующая чемпіонату. Подвійну радість з волейболісткою, як і з Дар’єю Дрозд, розділив її головний уболівальник - син Гліб, який, тримаючи медаль на шию, намагався доповнити мамине інтерв'ю

22 квітня. Южне. Краща пасуюча чемпіонату 2017 року Алла ПОЛІТАНСЬКА з президентом ФВУ Михайлом МЕЛЬНИКОМ

 

- Алла щойно закінчилося найяскравіше, що може бути в житті спортсмена - нагородження за ратний труд - в офіційних іграх, на тренуваннях ...

- Звичайно, це найприємніше. Добре, що і закінчили сезон на мажорній ноті. Скажімо так, на позитиві.

- В останніх матчах ви більше спостерігали за грою з боку. Як виглядала команда?

- Ну, якщо чесно, не довелося уважно стежити - відволікали тут деякі вболівальники маленькі (киває на сина).

- Ви отримали приз кращою зв’язуючою. Очікувано?

- Якщо чесно, так. Але все одно приємно, призи - це завжди добре (посміхається).

- До себе претензії є по грі?

- До себе завжди претензії є. Завжди є, до чого прагнути.

- Які найближчі плани?

- Поки відпочивати - насолоджуватися часом в колі сім'ї (син погодився). А потім вже будемо включатися в роботу. Поки такі плани (посміхається).

Інтерв’ю Алли ПОЛІТАНСЬКОЇ. ВІДЕО

 

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»