FVU - Facebook FVU - Facebook

«Хімік» розпочав в Южному підготовку до нового сезону. Офіційний сайт клубу повідомив про п’ять кадрових втрат.

КАДРОВІ ВТРАТИ

ВК «Хімік» розстався – через завершення контрактів – з Міною Томіч (на фото - №13), Інною Молодцовою (№7), Аллою Політанською (№4), Аліною Степанчук (№12) та Катериною Сильченковою. Ці волейболістки відіграли в южненській команді від двох до шести сезонів. Найбільше Аліна - вона стала другою, слідом за Катериною Кальченко, шестиразовою чемпіонкою України в складі «Хіміка», Міна - чотириразова чемпіонка, Алла - триразова, а Інна з Катериною - дворазові володарки золотих медалей.

Клуб подякував волейболісткам за внесок в досягнення команди і побажав успіхів у подальшій кар'єрі.

ПІДГОТОВКА

Офіційно основна підготовка семиразового чемпіону України стартувала в понеділок 17 липня, а вже 20-го до команди приєдналися гравці, які були задіяні в складі збірної України в матчах відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 та Євроліги. Підготовка традиційно пройде на спортивних об'єктах Южного. Як ми вже повідомляли, «Хімік» стане базовою командою студентської збірної України на Всесвітній Універсіаді (19-30 серпня), а сама підготовка до цих змагань пройде в Южному (в ігровому залі ФСК "Хімік", поки ігровий зал ФСК "Олімп" на ремонті. - прес-служба). Орієнтовно «студентки» відправляться на Тайвань 12 серпня.

Андрій РОМАНОВИЧ, головний тренер ВК «Хімік»:

- Підготовка «Хіміка» до нового сезону йде за планом. Спочатку ми займалися відбором перспективних волейболісток (про тих, хто був відібраний, ми повідомимо пізніше. - прес-служба). Зараз вже готуємося до Всесвітній Універсіаді, яка пройде в другій половині серпня.

Коли до «Хіміку» приєднаються гравці студентської збірної України з інших команд, будуть проводитися спільні заняття. Після 12 серпня, коли збірна відправиться на Універсіаду, гравці «Хіміка», які залишаться в Южному, працюватимуть під керівництвом тренера команди Анжели Гордієнко.

Після повернення з Універсіади ми плануємо зіграти в турнірах. Зокрема, розраховуємо, що вдасться провести такий і в Південному, тим більше що тут на зборах перед чемпіонатом Європи буде перебувати збірна України. Все це поки в стадії опрацювання.

Вже після чемпіонату Європи розраховуємо зіграти і виїзний турнір за участю гравців «Хіміка», які будуть задіяні на Євро. Він стане контрольним для нашої команди перед стартом сезону.

- Коли планується завершити комплектацію?

- Той склад, який є на даний момент для чемпіонату України достатній. Але він недостатній для виступу в єврокубках, де перед нами стоїть завдання максимально можливого просування. Швейцарський клуб «Франш-Монтань», з яким ми зіграємо в 1/16 фіналу Кубка ЄКВ, нам під силу, а для того, щоб боротися з командами більш серйозного рівня, потрібно доукомплектуватися.

Повинен сказати, що, навіть при високій організації клубної роботи в «Хіміку», складно залучити гравців високого рівня, адже рівень чемпіонату України досить слабкий.

 

Прес-служба ФВУ за матеріалами офіційного сайту ВК «Хімік»