FVU - Facebook FVU - Facebook

Київ вперше прийняв фінал чемпіонату України з пляжного волейболу за останні шість років.

У нинішньому фіналі чемпіонату України з бічволею, який завершився на пляжних кортах столичного Х-Парку, багато що відбувалося уперше. Уперше призовий фонд сягнув рекордних 150 тисяч гривень, уперше відбулися трансляції вирішальних матчів, уперше усі "медальні" поєдинки розтягнулися на максимальні три партії. У жінок уперше чемпіонками України стали сестри Інна та Ірина Махно. Раніше Інна вже вигравала "золото" зі Світланою Бабуріною та Діаною Луніною, але разом із сестрою чемпіонський титул здобула вперше. У фіналі у напружених трьох партіях киянки перемогли дворазових чемпіонок України - запоріжанок Валентину Давідову та Євгенію Щипкову - 2:1 (20:22, 23:21, 15:11)

Не менш інтригуючим виявилося протистояння і у бронзовому фіналі, в якому зійшлися тогорічні призерки чемпіонату України - киянки Діана Луніна та Милослава Безпалько і молоді пляжниці Анна Шумейко та Ольга Чередніченко. За тиждень до цього пара Чередніченко/Шумейко стала другою на Кубку України, перегравши у півфіналі саме Луніну/Безпалько. Цього разу вправнішими виявилися Діана та Милослава - 2:1 (17:21, 21:13, 15:10).

У чоловіків головні фаворити чемпіонату із Хмельницького - Сергій Попов та Олексій Денін - досить несподіванно наткнулися на серйозний опір з боку рівненсько-запорізького дуету Ковальов/Денисенко. Ілля Ковальов нинішнього сезону виграв "золото" чемпіонату України у класичному волейболі, був дуже близьким, щоби повторити цей тріумф і у волейболі пляжному. Проте не вистачило зовсім трошки. Команда з Хмельницького Денін/Попов заслужено перемогла - 2:1 (22:24, 21:16, 15:12), повернувши собі чемпіонство. У 2014 році пара Денін/Попов була уже кращою в чемпіонаті України.

Тогорічний чемпіон Ярослав Гордєєв у нинішньому фіналі виступав із Євгеном Журавлем. У матчі за бронзу їхній тандем досить несподівано поступився одеситам Олександру Іойшеру та Владиславу Христову - 1:2 (14:21, 21:10, 9:15).