«Дитяча ліга»:  на перший-восьмий розрахуйсь!

Визначилися вісімки найсильніших у більшості вікових категорій, які боротимуться безпосередньо за медалі  

 

Попри запевняння тренерів деяких команд-аутсайдерів щодо запалу своїх підопічних вирватися із цих самих аутсайдерських «лещат» за підсумками 3-го туру, насправді нічого такого сенсаційного не сталося. Звісно, це не привід для якогось смутку, адже є і залишається радість за наших найкращих – на сьогодні це 80 команд юнаків і юнок 2003 - 2007 років народження. Їхній перелік ми і пропонуємо вашій, шановні цінителі дитячого волейболу, увазі…

 

Розпочнемо із наймолодших. Тобто, з дівчат 2007 р. н., які зберуться на свою «фінальну битву» 8-12 квітня у Полтаві. Тут, як і щодо інших, подаємо перелік команд, розпочинаючи із найвищих за результатами трьох турів: СДЮСШОР (Полтава), ДЮСШ (Прилуки, Чернігівська обл.), «ОДЮСШ-Спортінтернат» (Запоріжжя), ЧОКДЮСШ-ДЮСШ «Чернігів», ДЮСШ «Орбіта» (Запоріжжя); ДЮСШ «Авангард» (Калинівка, Вінницька обл.), ДЮСШ (Костопіль, Рівненська обл.), КЗБМР ДЮСШ №2 (Біла Церква).

 

Хлопці 2007 р. н., фінальні ігри яких теж відбудуться у тій же Полтаві, але дещо раніше – 26-29 березня: збірна Полтавської області, збірна Вінницької області, «Сокаль» (Львівська обл.), КПНЗ КДЮСШ № 2 (Чернігів), ДЮСШ (Новомосковськ, Дніпропетровська обл.), ОДЮСШ (Ужгород), ДЮСШ (Острог, Рівненська обл.), КДЮСШ № 1 (Черкаси).

 

Місце проведення фінальних ігор серед вісімки команд дівчат 2006 р. н. поки що не визначено, але дата відома – 26-29 березня: СК «Нафтохімік» (Кременчук), «Тернопіль»-ДЮСШ-ТНЕУ, ДЮСШ (Чернівці), ДЮСШ (Ірпінь, Київська обл.), ЧОКДЮСШ-ДЮСШ «Чернігів», «Спортліцей»-ДЮСШ № 1 (Біла Церква), ДЮСШ-10 (Київ), ОДЮСШ (Луцьк).

 

Їхні хлопці-ровесники (теж невідомо поки, де вони гратимуть, але дата відома – 23-26 квітня) будуть представлені у фінальному турі наступним чином: «Вінниччина» (Вінниця), КДЮСШ №1 (Луцьк), КНПЗ КДЮСШ № 2 (Чернігів), КДЮСШ №1 Бахмут (Донецька обл.), КДЮСШ № 1 (Тернопіль), ДЮСШ (Ірпінь, Київська обл.), КСЛІ-4 (Київ), СДЮСШОР № 2 (Полтава).

 

18-22 березня Полтава стане доленосним містом і для фіналісток 2005 р. н.: ДЮСШ (Стрий, Львівська обл.), СДЮСШОР № 2 (Полтава), ДЮСШ № 5 (Київ),   ДЮСШ «Орбіта»-«Спортінтернат» (Запоріжжя), ДЮСШ ВП ЗАЕС (Енергодар, Запорізька обл.), ДВК «Вікторія» (Канів, Черкаська обл.), ДЮСШ (Чернівці), КДЮСШ № 2 (Кременчук).

 

Юнаки ж 2005 р. н. гратимуть 8-12 квітня (де – ще невідомо): збірна Херсонської області (Нова Каховка), КСЛІ (Київ), ДВУФК-МСДЮСШОР (Дніпро), КЗ «ХПКСП» ХОР (Харків), КДЮСШ №1 (Луцьк), ЛДЮСШ «Енергетик» (Львів), КНПЗ ДЮСШ «Чернігів», збірна Полтави. 

 

Містечко Калинівка, що на Вінниччині,матиме честь прийняти 1-5 квітня вісімку дівчачих команд 2004 р. н.: збірна Вінницької області (Калинівка), «Спортліцей» (Біла Церква), ОДЮСШ (Луцьк), збірна Херсонської області (Скадовськ), КЛІСП (Костопіль, Рівненська обл.), ДВК «Полісянка» (Житомир), ДЮСШ №2 (Івано-Франківськ), «Кременчук».

 

Натомість юнаки 2004 р. н. поки ще не знають, де «схрестять шпаги» 18-22 березня: КДЮСШ №1 (Тернопіль), КСЛІ (Київ), «Сокаль» (Львівська область), збірна Білої Церкви, КДЮСШ (Нетішин, Хмельницька обл.), КПНЗ ДЮСШ «Чернігів» ЧМР, «Локомотив» (Харків), СДЮСШОР № 2 (Полтава).

 

І нарешті – «ветерани»… Дівчата 2003 р. н. гратимуть 10-15 березня у Харкові: ХОВУФКС (Харків), «Спортліцей» (Біла Церква), МХП-ОСДЮСШ (Вінниця), збірна Білої Церкви, КДЮСШ №1 (Бахмут, Донецька обл.), «Полтава» (Кременчук); ДЮСШ (Ірпінь, Київська обл.), КЛІСП (Костопіль, Рівненська обл.).

 

А 3-8 березня очевидцем протиборства хлопців 2003 р. н. стане українська столиця: КСЛІ-1 (Київ), «Мотор-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя), ДЮСШ (Теребовля, Тернопільська обл.), КДЮСШ №1 (Бахмут, Донецька обл.), КЗ «ХПКСП» ХОР (Харків), «ХДВУФК-1-Локомотив» (Харків), ДЮСШ «Колос» (Вільнянськ, Запорізька обл.), збірна Житомирської області.

 

Незабаром дізнаємося, як завершилися перед фінальні ігри у дівчат та юнаків 2006 р. н. А вже далі – найцікавіше в усьому сезоні!

 

Прес-служба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ

geneva
sport 1
sport 2