Запоріжжя готується прийняти 3-зірковий турнір з волейболу пляжного

Його призовий фонд складає 100 тисяч гривень 

 
 

Якщо торік багато хто дорікав на відсутність у календарі національних змагань з волейболу пляжного достатньої кількості по-справжньому солідних статусних турнірів, то у сезоні поточному картина зовсім інша. При цьому, що приємно, зростає і географія місць їх проведення – значно активізувалася Львівська область, нарешті «прокинувся» Київ тощо… 

 

Але при цьому аж ніяк не збирається здавати своїх позицій Запоріжжя – місто, де традиції у цьому виді спорту здавна є об’єктивно поважними. І ось – як підтвердження цього – у ньому вчергове готується проведення турніру, авторитетний статус якого сумнівів не викликає. Мова йде про Відкритий Всеукраїнський 3-зірковий тур чемпіонату України із призовим фондом 100 тисяч гривень. Його матчі планується провести у термін 30 липня – 1 серпня.

 

Місцеві шанувальники волейболу пляжного небезпідставно сподіваються побачити на майданчиках Центрального «Жданівського» пляжу й усіх лідерів чоловічого та жіночого національних рейтингів. Так що однозначно буде дуже цікаво!

 

Пресслужба ГО ФВУ

НАШІ ПАРТНЕРИ

geneva
sport 1
sport 2