Перейти до основного вмісту
x
1 СКІБІЦЬКИЙ Олексій Станіславович Голова Арбітражної комісії ГО ФВУ
2 БАТЮК Алім Миколайович Заступник голови арбітражної комісії ГО ФВУ, Голова підкомісії призначень
3 УМІНСЬКИЙ Євген Юрійович Секретар арбітражної комісії ГО ФВУ, член методичної підкомісії
4 КРАВЧЕНКО Вадим Семенович Член підкомісії призначень дитячої ліги, член арбітражної комісії ГО ФВУ
5 ШАМУТІН Костянтин Ігорович Голова організаційної підкомісії, член арбітражної комісії ГО ФВУ

 

Вінницька область КОПАЧ Віталій Миколайович Голова комісії
ВОВКОТРУБ Роман Васильович Заступник голови комісії
ЧХАНЬ Аліна Анатоліївна Секретар АК
ПОЛІЩУК Володимир Миколайович Член комісії
СТАЦЕНКО Олександр Федорович Член комісії
Волинська область ЖИГУН Костянтин Федорович Голова комісії
КОЗАЧУК Святослав Миколайович Член комісії
КОВАЛЬЧУК Андрій Дмитрович Член комісії
АЛЄКСЄЄВА Олена Олексіївна Член комісії
КРАВЧУК Ігор Васильович Член комісії
Дніпропетровська область БАТЮК Алім Миколайович Голова комісії
МАКАРОВ Олег Васильович Заступник голови комісії
ЦВІЛЬ Роман Михайлович Член комісії
ЦЕЙТЛІН Ігор Володимирович Член комісії
Донецька область БУДАЄВ Олександр Валерійович Голова комісії
Житомирська область ДЕНИСОВЕЦЬ Анатолій Петрович Голова комісії
КРАВЧЕНКО Вадим Семенович Член комісії
БОРИСЮК Людмила Борисівна Член комісії
Закарпатська область ФЛЕНЬКО Володимир Юрійович Голова комісії
Запорізька область МЕДВІДЬ Михайло Миколайович Голова комісії
РИБАЛКА Юрій Заступник голови комісії
БАРАНОВ Валерій Миколайович Член комісії
МЕДВІДЬ Микола Гаврилович Член комісії
ЦВЄТКОВА Ірина Євгенівна Член комісії
Івано-Франківська область ОНИСКІВ Віктор Федорович Голова комісії
ПОПОВИЧ Олександр Олександрович Заступник голови комісії
ГАЙДАЙЧУК Василь Петрович Член комісії
БАСАРАБ Ігор Миколайович Член комісії
АФАНАСЬЄВ Юрій Член комісії
БУГА Сергій Член комісії
Кіровоградська область - Голова комісії
Київська область АКОПОВ Юрій Миколайович Голова комісії
   
м. Київ ПАСЮТА Володимир Владиславович Голова комісії
ХУТОРНИЙ Василь Георгійович Заступник голови комісії
АГЕЄВ Анатолій Володимирович Секретар комісії
ПЕТРУСЬ Ігор Член комісії
ЛЕМЕЩУК Сергій Васильович Член комісії
Луганська область СВІТЛИЧНИЙ Ігор Валерійович Голова комісії
Львівська область ЯЦИК Віталій Іванович Голова комісії
ФРАНЦИШКО Леонід Якович Заступник голови комісії
ПОВХ Любомир Ігорович Член комісії
СТРЕЛЬЧЕНКО Валерій Вікторович Член комісії
ШНАЙДЕР Дмитро Йосипович Член комісії
СКІБІЦЬКИЙ Олексій Станіславович Член комісії
ВИСОЧАНСЬКИЙ Іван Валерійович Член комісії
Миколаївська область ТОМІН Сергій Миколайович Голова комісії
ГЛАЗКО Геннадій Євгенійович Член комісії
ОВЧАРУК Сергій Вікторович Член комісії
Одеська область ШАМУТІН Костянтин Ігорович Голова комісії
ШАПОВАЛ Олександр Анатолійович Секретар комісії
ОМЕЛЬЧЕНКО Юрій Сергійович Член комісії
ЕЛЬКІН Максим Юрійович Член комісії
КОВАЛЕНКО Анатолій Володимирович Член комісії
ПОНОМАРЕНКО Станіслав Ігорович Член комісії
Полтавська область КОЗЛОВ Юрій Олексійович Голова комісії
ПІЩАН Юрій Петрович Заступник голови комісії
Рівненська область -  
- -
- -
- -
- -
Сумська область БУГАЙОВ Володимир Сергійович Голова комісії
БОСЕНКО Володимир Миколайович Член комісії
САМОДАЙ Валерій Іванович Член комісії
ЄРМОЛОВ Сергій Миколайович Член комісії
Тернопільська область ГУЛЬКА Сергій Ігорович Голова комісії
ХВАС Микола Михайлович Заступник голови комісії
ЄДНАКОВСЬКИЙ Роман Зіновійович Секретар комісії
СОПОТНИЦЬКА Олена Валеріївна Член комісії
ПЛЕСКАЧ Богдан Ігорович Член комісії
ГОСПОДИН Василь Вікторович Член комісії
КЛИМКО Назарій Петрович Член комісії
ШВЕЦЬ Дмитро Олександрович Член комісії
Харківська область ТОРКІН Юрій Олександрович Голова комісії
УМІНСЬКИЙ Євгеній Юрійович Заступник голови комісії
ТІШЕНІНОВ Миколай Іванович Секретар комісії
ЛОБАНЬОВА Ольга Володимирівна Член комісії
ПАЄВСЬКИЙ Володимир Валерійович Член комісії
ХЛОПЕНКО Василь Іванович Член комісії
Херсонська область АНТОНІШАК Сергій Петрович Голова комісії
ГОРОБЕЦЬ Олександр Вікторович Член комісії
Хмельницька область ФУРМАН Ольга Василівна Голова комісії
ДЯЧУК Андрій Олександрович Заступник голови комісії
ПЛОТНИЦЬКИЙ Юрій Володимирович Член комісії
ГРІНИК Лариса Анатоліївна Член комісії
ЦІПКО Ірина Анатоліївна Член комісії
ХАРЧЕНКО Сергій Ігорович Член комісії
Черкаська область ЧЕКОЙ Олександр Борисович Голова комісії
ХОДОСОВСЬКА Ірина Член комісії
Чернівецька область ТЕСЛІЦЬКИЙ Юрій Петрович Голова комісії
Чернігівська область ВАЩЕНКО Іван Михайлович Голова комісії
ЛУКАШ Ігор Вікторович Заступник голови комісії
ОСАДЧИЙ Олександр Васильович Член комісії
КОВАЛЬЧУК Анна Член комісії
ФІЛОНЕНКО Андрій Анатолійович Член комісії
МАЦКАЙЛОВ Юрій Анатолійович Член комісії
ВАСЮК Юрій Член комісії
АР КРИМ - -
м. Севастополь - -
Призначення технічних делегатів та суддів на змагання чемпіонату Та Кубка України в жовтні 2021 року
Призначення технічних делегатів та суддів на змагання чемпіонату та Кубка України в листопаді 2021 року.

 

ПРАВИЛА ТА ІНСТРУКЦІЇ

ЗМІНИ В ВОЛЕЙБОЛЬНИХ ПРАВИЛАХ ВОЛЕЙБОЛУ 2022-2024 (та наслідки)
ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ВОЛЕЙБОЛУ 2017-2020 Схвалено 35-м FIVB Конгресом 2016
Методичні вказівки та інструкції
Книга суддівських випадків

ПОЛОЖЕННЯ

Положення про Арбітражну комісію ГО ФВУ
Положення про суддів України з волейболу

ФОРМИ ГО ФВУ

Міжнародний рахунковий аркуш
Картка розташування. Форма R-5.
Форма R-4. Оцінювання суддівства (приклад заповнення)
Звіт технічного делегата
Медогляд судді
СПИСОК СЕКРЕТАРІВ електронного протоколу на сезон 2020/2021 (форма 04)
СПИСОК СЕКРЕТАРІВ електронного протоколу на матчі (протягом місяця) (форма 05)
Бланк подання на присвоєння суддівської категорії
Колір форми. Форма ГО ФВУ-07

РІШЕННЯ АК

Протокол №1 засідання АК ГО ФВУ від 25.08.2019 року.
Протокол №2 засідання АК ГО ФВУ від 09.11.2019 року.
Протокол №3 засідання АК ГО ФВУ від 15.02.2020 року.
Протокол №4 засідання АК ГО ФВУ від 08.08.2020 року.
Протокол №1 засідання АК ГО ФВУ сезону 2021-22
Протокол №2 засідання АК ГО ФВУ від 10.09.2021 року.

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Критерії оцінювання суддів (методичні вказівки технічному делегату).
Заповнення картки оцінювання (Методичні вказівки технічному делегату)
Офіційний протокол матчу для змагань ГО ФВУ
Обов'язки технічного делегата АК ГО ФВУ
Методичні рекомендації для лінійних суддів 2019-2020.
Офіційний текст судді-інформатора на волейбольних матчах.
Рекомендації секретарям електронного протоколу
Передматчева підготовка секретарів електронного протоколу
Інструкції щодо системи "Відеоперегляд"
Лист оцінювання суддів АК ГО ФВУ (приклад онлайн заповнення)

НАВЧАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Особливості гравця Ліберо
Зміни в Методиці та Книзі випадків 2020
Філософія суддівства волейболу
Співпраця між суддями
РОЗВИТОК СУДДІВСЬКОЇ КАР’ЄРИ (як бути гарним суддею)
Рекомендації для лінійних суддів 2020
Програмне забезпечення для електронного визначення підрахунку волейбольних матчів
Обов’язки другого судді
100 порад для покращення суддівства
Деякі складні моменту у веденні електронного протоколу

ЗАГАЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Дисциплінарні санкції сезону 2021-2022 років. (Станом на 25.10.2021)