Перейти до основного вмісту
x

Кубок ЄКВ. Представників України у турнірі не залишилося

Епіцентр

Хоч як прикро, але вже на стадії 1/32 фіналу свої виступи у престижних змаганнях припинили і «Житичі-Полісся», і «Епіцентр-Подоляни». Хоча, відверто кажучи, в обох випадках ми мали підстави розраховувати на успішні результати. Однак…


Нові Сад (Сербія). Матч-відповідь

«Войводіна» (Сербія) – «Житичі-Полісся» - 3:1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:18)

"Войводіна": Убіпаріп (11), Рудіч (8), Л. Станковіч (14), Баяндіч (14), Савовскі (11), Мілановіч (2); Неґіч (л), Елезовіч, Лаґунджин (3), Кісіч.

"Житичі-Полісся": Бабіч (2), Вілімановіч (4), Дідовіч (13), Рудницький (3), В. Шаповал (22), Лубан (10); Хваста (л), Куранов, Оробко (2).

Перший матч – 2:3.

На відміну від минулого сезону, нинішній склад сербської «Войводіни» являє собою колектив переважно зовсім юних вихованців місцевої школи. Проте, як бачимо, традиційна характерна амбітність та максимальна самовідданість у боротьбі за кожен м’яч взяли своє. Житомирянам як слід не допомогло навіть тріо легіонерів, а відчайдушних бомбардирських старань самого лише Віктора Шаповала вистачило на успіх тільки в одній партії. Цього, зрозуміло, виявилося недостатньо…


Блоне (Польща). Матч-відповідь

«Епіцентр-Подоляни» - «Декоспан Менен» (Бельгія) - 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)

"Золотий сет" - 14:16.

"Епіцентр-Подоляни": Йорна (набрав 12 очок), Смоляр (8), Тервапортті (5), Кісілюк (13), Коваль (8), Фінґер (16); Жуков (л), Фомін (л), Сидоренко (8), Остапенко, Діденко.

"Декоспан Менен": ван Де Вельде (6), ван Хойвеґхен (3), Вандекавейє (12), Періч (2), Де Вліщхауер (4), Дукіч (1); Штуер (л), Білль (л), Ваннесте (15), Перезіч (4), Оккет, Верхамме (2).

Перший матч - 1:3.

Слідом за «Житичами-Полісся», свої виступи у Кубку ЄКВ припинила і команда з Хмельниччини. Хоча, на відміну від поєдинку в Бельгії, у цій зустрічі підопічні Маурісіо Паеса продемонстрували абсолютно іншу гру й цілком справедливо здолали суперників у трьох основних сетах. Вправно розпасовував фінський зв’язуючий Еемі Тервапортті, надійно працювали під сіткою Артем Смоляр та Олександр Коваль, разюче атакували з флангів чех Міхал Фінгер, Євген Кісілюк та нідерландець Ґійс Йорна, класно «підчищав» літеро Андрій Жуков...

Після того «бізони» продовжили впевнено лідирувати вже у вирішальному «золотому сеті» - 3:0, 5:1, 8:4 і... раптово віддали ініціативу бельгійцям. Щоправда, за тим врятувалися після 12:14, але наступних два очки, все ж, пішли до активу опонентів.

Таким чином, у Кубку ЄКВ представників України не залишилося...